.::Rezerwa 126p::. Strona Główna .::Rezerwa 126p::.
BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumStrona główna

Poprzedni temat «» Następny temat
prevent - linki do moich polonezów
Autor Wiadomość
Chicane 
#1966


Wiek: 37
Dołączył: 15 Cze 2012
Posty: 27
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2012-06-22, 11:07   

synchro napisał/a:
Jeszcze (z tego co ja zauważyłem):
- maska-wlot na niej miały wąskie, a szerokie w plastikowym podszybiu, choć przetłoczenie pod spodem jest takie samo,
- wąskie nie miały z przodu dystansów(?),
- wąskie miały gumowe chlapacze tylne i pomarańczowe kierunkowskazy przednie(to chyba opcja).


Co do przejściówki, to bardzo mi się podoba :) . Chciałem nawet niedawno taką zakupić (ale jak to w życiu bywa, trafiło mi się ładne Caro).


żadna opcja, wkładali jak się trafiało, wąski Polonez to Polonez przed przerwą letnią 93 z węższym o 6 cm zawieszeniem, rozpoznać go można po licznikach starego typu, desce starego typu z dwoma wlotami powietrza w formie kółka, metalowym podszybiu, masce z wlotem bez przetłocznia, starym typie wycieraczek i co najważniejsze wąski Polonez ma wyższe zawieszenie a z zewnątrz wygląda jakby miał się zaraz przewrócić koła są bardzo wpuszczone w nadwozie szczególnie widać to z przodu, była wersja przejściowa pomiędzy wąskim (MR91) a szerokim (MR93) rozpoznać ją można po masce z przetłoczeniem do wlotu powietrza szerszym i niższym zawieszeniu jak w MR93, metalowym podszybiu, starym typie wycieraczek i zegarów, deska rozdzielcza z dwoma wlotami ale w formie kratek jak w późniejszych
_________________
2x 1,5AB, 1,6CB, 1,6CB->1,4EL, 2x1,4EL, 1,6CE Abimex, 1,6CE Bosch, 1,4 EL -> 1,6 E?

to już było, teraz jest 55 koni i przedni napęd
 
 
     
prevent 


Dołączył: 21 Mar 2012
Posty: 8
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2012-06-22, 12:18   

Chicane - nic dodać, nic ująć. Wykład pierwsza klasa.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Rusztowania Szalunki
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 10