.::Rezerwa 126p::. Strona Główna .::Rezerwa 126p::.
BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumStrona główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Poduszki skrzyni biegów Fiat 126p
Autor Wiadomość
ptrcichy 


Wiek: 32
Dołączył: 04 Wrz 2021
Posty: 14
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2022-01-23, 23:32   Poduszki skrzyni biegów Fiat 126p

Witam, chce zakupić poduszki skrzyni biegów. Spotkałem się z takimi oznaczeniami jak AMJ, SYD, GNE czy SYE. Może ktoś podpowie co to za oznaczenia i czy w poduszkach były jakieś różnice?
 
     
Hanss 
Jo je stela


Wiek: 28
Dołączył: 02 Gru 2011
Posty: 750
Skąd: Cieszyn
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2022-01-24, 18:09   

Różnica w jakości jest jedynie, niektóre rozlecą się po 100 km a inne po 1000. Jak Ci nie zależy na oryginalności to zmajstruj sobie kołyskę ala bis i zapominasz o temacie poduszek raz na zawsze bo to jest jest w oryginale to jakieś nieporozumienie ;)
_________________
Ja wohl herr general !
 
     
ptrcichy 


Wiek: 32
Dołączył: 04 Wrz 2021
Posty: 14
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2022-01-25, 06:14   

Hanss napisał/a:
Różnica w jakości jest jedynie, niektóre rozlecą się po 100 km a inne po 1000. Jak Ci nie zależy na oryginalności to zmajstruj sobie kołyskę ala bis i zapominasz o temacie poduszek raz na zawsze bo to jest jest w oryginale to jakieś nieporozumienie ;)


A co myślisz o poliuretanach z Olkusza? Wykonują poduszki do Fiata 126p
 
     
Hanss 
Jo je stela


Wiek: 28
Dołączył: 02 Gru 2011
Posty: 750
Skąd: Cieszyn
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2022-01-25, 09:11   

Niewiem jak Olkusz teraz bo zakładam już tylko strongflex ale 4 lata temu było to dno pod względem jakości o czym sam się przekonałem na własnym aucie
_________________
Ja wohl herr general !
 
     
ptrcichy 


Wiek: 32
Dołączył: 04 Wrz 2021
Posty: 14
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2022-01-25, 14:07   

Hanss napisał/a:
Niewiem jak Olkusz teraz bo zakładam już tylko strongflex ale 4 lata temu było to dno pod względem jakości o czym sam się przekonałem na własnym aucie



Strongflex ma poduszki pod skrzynie? Bo na stronie nie widzę.
 
     
Piter7391 


Wiek: 31
Dołączył: 20 Sie 2015
Posty: 1037
Skąd: Radom
Wysłany: 2022-01-25, 17:58   

ptrcichy napisał/a:
Hanss napisał/a:
Niewiem jak Olkusz teraz bo zakładam już tylko strongflex ale 4 lata temu było to dno pod względem jakości o czym sam się przekonałem na własnym aucie



Strongflex ma poduszki pod skrzynie? Bo na stronie nie widzę.


Z poliuretanu masz dostępne tylko poduszki silnika, poliuretan się nie zawulkanizuje z blachą i nikt nie robi poduszek skrzyni do malucha z poliuretanem właśnie ze względu na ich budowę.

Ja kiedyś stosowałem zasadę że lepsze były poduszki skrzyni z ocynkowanymi blachami a nie te z malowanymi na czarno i przez pewien czas to się sprawdzało, ale jak masz eksperymentować i się wkurzać co chwilę to lepiej zainwestuj w kołyskę z poduchami jak w bisie.
Tu masz gościa który się bawi w takie rzeczy, mam trochę sprzętu od niego i profi robota ;)

https://www.facebook.com/...46342789391342/

https://www.facebook.com/AMHengineeringPL

Jak coś to służę pomocą w montażu

 
     
ptrcichy 


Wiek: 32
Dołączył: 04 Wrz 2021
Posty: 14
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2022-01-25, 19:12   

Piter7391 napisał/a:
ptrcichy napisał/a:
Hanss napisał/a:
Niewiem jak Olkusz teraz bo zakładam już tylko strongflex ale 4 lata temu było to dno pod względem jakości o czym sam się przekonałem na własnym aucie



Strongflex ma poduszki pod skrzynie? Bo na stronie nie widzę.


Z poliuretanu masz dostępne tylko poduszki silnika, poliuretan się nie zawulkanizuje z blachą i nikt nie robi poduszek skrzyni do malucha z poliuretanem właśnie ze względu na ich budowę.

Ja kiedyś stosowałem zasadę że lepsze były poduszki skrzyni z ocynkowanymi blachami a nie te z malowanymi na czarno i przez pewien czas to się sprawdzało, ale jak masz eksperymentować i się wkurzać co chwilę to lepiej zainwestuj w kołyskę z poduchami jak w bisie.
Tu masz gościa który się bawi w takie rzeczy, mam trochę sprzętu od niego i profi robota ;)

https://www.facebook.com/...46342789391342/

https://www.facebook.com/AMHengineeringPL

Jak coś to służę pomocą w montażu

Obrazek


Droższy temat aczkolwiek załatwia sprawę :mrgreen:

Muszę przysiąść do tego
 
     
Hanss 
Jo je stela


Wiek: 28
Dołączył: 02 Gru 2011
Posty: 750
Skąd: Cieszyn
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2022-01-25, 20:56   

Oryginalne poduszki i zabieraki są dobre do seryjnego silnika i rekreacyjnego pierdzenia wokół komina,przy czymś więcej niż 24 konie kilka mocniejszych strzałów z pod świateł i oryginalne rozwiązania idą się jebać ;)
_________________
Ja wohl herr general !
 
     
ptrcichy 


Wiek: 32
Dołączył: 04 Wrz 2021
Posty: 14
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2022-01-25, 21:13   

Hanss napisał/a:
Oryginalne poduszki i zabieraki są dobre do seryjnego silnika i rekreacyjnego pierdzenia wokół komina,przy czymś więcej niż 24 konie kilka mocniejszych strzałów z pod świateł i oryginalne rozwiązania idą się jebać ;)


Z zabierałam powiedzmy ze mam temat ogarnięty ;) czas teraz na poduszki
 
     
Piter7391 


Wiek: 31
Dołączył: 20 Sie 2015
Posty: 1037
Skąd: Radom
Wysłany: 2022-01-25, 22:04   

U mnie przy tych 31 km 50 paru niutach zabieraki wytrzymały ostre baty, ale miałem sytuacje że śruby się zaczęły z przegubu wykręcać i dlatego przechodzę na tripoda.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Rusztowania Szalunki
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 15