.::Rezerwa 126p::. Strona Główna .::Rezerwa 126p::.
BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumStrona główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Perełka , czyli moja pięćsetka a Wasz przodek :)
Autor Wiadomość
thermano 


Wiek: 50
Dołączył: 29 Lip 2019
Posty: 13
Skąd: Zawiercie
Wysłany: 2019-07-31, 08:46   Perełka , czyli moja pięćsetka a Wasz przodek :)

Pojawiłem się u Was przez Nią . Wprawdzie nie jest to 126p , ale spooore pokrewieństwo mnie ośmieliło . Liczę bardzo na Waszą wiedzę , pomoc i wsparcie . Jestem fanem włoszczyzny od lat ale tej wspólczesnej . Za mną już 126p ( robiłem na nim prawko i moje pierwsze auto ) , Fiat Idea 1.3 MJ, Fiat Bravo Sport 1.9 MJ 16V , Lancia Delta 1.6 MJ . Plus Żony SC1100SX , Lancia Ypsilon 1.4 8V Moda Milano, aktualnie 500L . Dzieci zaczęły od SC1100 którego właśnie sprzedaję .
Ja obecnie jeżdżę Toyotą C-HR ale nie ma między nami chemii . Żałuję , bo miał być 500X.

Perełka to mój pierwszy klasyk . Miłość od pierwszego wejrzenia . Kupiłem ją w 5 minut . Przyjechała na lawecie prosto z Palermo . Jest w dobrym stanie . Ma ładny lakier , zdrową podłogę , zaniedbane trochę wnętrze ciut wiejsko stjuningowane . Silnik niby oryg. ( 110F000 ) ale cylindry od 600ki i głowica od 650 na dwóch spręzynach zaworowych . Do momentu wyrwania świecy z gwintem jeździła świetnie i dawała mi mnóstwo frajdy .
Kupiona w czerwcu tego roku . Rocznik 1970 . Zerejestrowana na białych tablicach .
Chcemy z synem pomału doprowadzić ją do możliwie najlepszego stanu i cieszyć się nią .

Życzę wszystkim radości ze swoich Malczanów , dużo zdrowia i bezpieczeństwa .
Pozdrawiam ,

Tomek






_________________
Fiat 500 / 1970
 
     
zolo 


Wiek: 39
Dołączył: 18 Mar 2010
Posty: 1301
Skąd: Kraśnik
Wysłany: 2019-07-31, 09:57   

Fajne autko. Troszkę pracy przy nim jest jak to we włoskich autach ale to fajna baza by auto stało się piękne. Mam nadzieje ze włosi tam zbytnio nie grzebali bo oni lubią szpachlować i robić na ten tegens :mrgreen:
_________________
YouTube
Fiat 126p Biała Padaka
Nowe białe szaleństwo
 
 
     
CZESIO1958 
ziomy rezerwy


Wiek: 66
Dołączył: 27 Sty 2010
Posty: 2723
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2019-07-31, 11:38   

Fajny malec 😅
_________________

 
     
thermano 


Wiek: 50
Dołączył: 29 Lip 2019
Posty: 13
Skąd: Zawiercie
Wysłany: 2019-08-01, 08:24   

zolo napisał/a:
Fajne autko. Troszkę pracy przy nim jest jak to we włoskich autach ale to fajna baza by auto stało się piękne. Mam nadzieje ze włosi tam zbytnio nie grzebali bo oni lubią szpachlować i robić na ten tegens :mrgreen:


Dzięki Panowie .

Co do grzebania to ojjj, pogrzebali . Szpachli sporo . Auto malowane bez zdjęcia dachu miękkiego i uszczelek szyb . W środku dużo sklejki i "karbonu" np. Panel na radio , kieszenie w drzwiach , obrotomierz , termometr , radio Mercedesa i plastikowe srebrne głośniki :D

Pomału pomału zrobimy z Perełki PEREŁKĘ :)
_________________
Fiat 500 / 1970
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Rusztowania Szalunki
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 15