.::Rezerwa 126p::. Strona Główna .::Rezerwa 126p::.
BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumStrona główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Moje klamoty i ciekawa historia
Autor Wiadomość
Hell 
RIDE SLOW,DIE OLD

Wiek: 44
Dołączył: 17 Kwi 2020
Posty: 3
Skąd: Warszawa, Polska
Wysłany: 2020-04-17, 08:35   Moje klamoty i ciekawa historia

Witam. Jako nowy użytkownik forum chciałbym opowiedzieć o swoich doświadczeniach z Malarem. Pierwsza styczność taka poważniejsza to oczywiście jazdy i egzamin na prawo jazdy. Jako, że jestem dość rosłym facetem 190 cm i 115 kg to potraficie sobie wyobrazić jak wyglądam w środku :mrgreen: .Zmieniałem biegi między nogami jadąc na egzamin w 4 osoby. Potem z pierwszą poważniejszą dziewczyną kupiliśmy na spółę jedną sztukę . Sami wiecie jak to jest poszła dziewczyna i maluszek też. Ito by było na tyle przez blisko 20 lat. Jako, że jestem fanem motocykli i to nie takich serii tylko raczej customowych to wpadłem którejś nocy spędzonej w garażu przy butelce trunku, że zbuduję trajkę. no i się stało. Przeglądałem internet poszukując inspiracji i wyskoczyło mi ogłoszenie. Tyle, że w Rzeszowie. Nie miałem ochoty jechać -kupiłem w ciemno. Straszny gruz :evil: . Zmieniłem wszystko. Kształt ramy, przednie zawieszenie, siedzenie ,bak, światła, koła, kierownice. Gdy już przystosowałem ją pod siebie wpadłem na kolejny plan. Po co latać tylko po polach jak można legalnie. Mieliśmy rok 2017 SAM-ów już nie można było zarejestrować. No to co?? Kupiłem malucha SAM-pojazd specjalny pług śnieżny. ŁĄCZĄC 2+2 i wiecie o co chodzi. Maluch a w zasadzie truchło było pod Bydgoszczą. Znowu leń. Zakup w ciemno. No takiego gruza to się nie spodziewałem. Wymienię tylko część braków: progi,nadkola,szyby,lewa podłoga zrobiona ze znaku drogowego, prawa trzymała się chyba tylko na wiązce,lusterka, kierunki jedna lampa z przodu z tyłu pobite klosze, zgniła belka silnika, piec bez oznak życia,środek składał się z deski , zmurszałej kierownicy i zasranego fotela kierowcy, każda inna opona , felgi masakra, błotniki. Nie wspominam o zawieszeniu i innej mechanice. Prace trwały 5 miesięcy w wolnej chwili. Musiałem to zrobić ,żeby przeszedł przegląd i zrobić zmiany w dowodzie( pozbycie się pługu i itp). Cięcie ,spawanie ,kupowanie brakujących elementów. No i jest. sprawny technicznie, palący od strzała i pocieszny maluszek. Jako, że wolne, ukrywane przed małżonką fundusze uległy wyparowaniu to został do zrobienie lakier. Na szybkości pomalowałem go w pixelowy kamuflaż. Teraz nadszedł czas na mechanikę trajki. Nie jest to perfekcyjny maluch i nie chcę urazić ortodoksów ale myślę, że fajnie uratować klasyka przed złomowaniem. Co ciekawe jest to najmłodszy maluch w kraju bo data produkcji w dowodzie to 2013 :lol: . Miało być na szybko a wyszło jak zawsze.
 
     
CZESIO1958 
ziomy rezerwy


Wiek: 66
Dołączył: 27 Sty 2010
Posty: 2723
Skąd: Mysłowice

Wysłany: 2020-04-18, 05:22   

A fotki ilustracyjne do tej historii :lol2:
_________________

 
     
Hell 
RIDE SLOW,DIE OLD

Wiek: 44
Dołączył: 17 Kwi 2020
Posty: 3
Skąd: Warszawa, Polska
Wysłany: 2020-04-20, 13:19   

Oczywiście posiadam na domowym kompie. Postaram się wkleić jak tylko wrócę z delegacji, czyli jakoś pod koniec tygodnia.
 
     
slawo 
Efelek

Wiek: 47
Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 11
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2020-05-13, 11:26   

No coś ruski ten tydzień.
 
     
motonita 
JAREG PIERDOL SIE

Dołączył: 13 Paź 2014
Posty: 306
Skąd: nikąd
Ostrzeżeń:
 780/3/6
Wysłany: 2020-09-07, 15:35   

ah te terminy :D
_________________
jareg pierdol sie
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Rusztowania Szalunki
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 16