.::Rezerwa 126p::. Strona Główna .::Rezerwa 126p::.
BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumStrona główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Swap 1.2 8v 75km.
Autor Wiadomość
Marcinek 

Dołączył: 18 Cze 2017
Posty: 8
Skąd: Katowice
Wysłany: 2017-07-26, 16:06   Swap 1.2 8v 75km.

Hey wszystkim . Po długim szukaniu okazyjnie motora znalazłem. Więc Tak, mam silnik z wiązka oraz całym imo. Wieszak ż poduszkami łapa tulejka flansza też już jest. Rury typu pex 7m. Linka z tylnej klapy poloneza oraz Chłodnica z poloneza plus 2 wiatraki. Zbiorniczek wyrownawczy ż Seicento. Hamulce i zawieszenie się kupi zanim skończę swapa:p oczywiście też przyjdzie czas na tripody. Ale tutaj moje pytanie. Co jeszcze istotnego mi brakuje czego nie wymieniłem? Zanim zacznę swapa chce mieć już wszystko.... niemam zamiaru potem się denerwować gdyż nie będę miał garażu na wieczność. Dodam że silnik kupilem z całym przodem silnik sprawdzałem i odpalal. Zdemontowalem caly i wszystko co było mi ż niego potrzebne. Z góry dziękuję.
Ps. Chętnych na użyczenie pomocne ręki na terenie Katowic i okolic mile widziane.
_________________
Zakochałem się
 
     
nanab 

Dołączył: 22 Gru 2015
Posty: 490
Skąd: Bydgoszcz
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2017-07-26, 17:48   

Półosie i przeguby, układ paliwowy, wydech, łapa silnika, skrzynia biegów i wszystko co z nią związane. No i dobry rzeczoznawca+worek pieniędzy.
 
     
Marcinek 

Dołączył: 18 Cze 2017
Posty: 8
Skąd: Katowice
Wysłany: 2017-07-26, 17:57   

Skrzynia zostaje ori. To chyba jasne skoro mówię że już flansze mam. Zapomniałem napisać tłumik końcowy 125p już mam rzeczywiście brakuje mi pompki paliwa. Tripody i zestaw hamulców seicento mowilem ze pozniej zanim skkncze swapa.. Ale ty chyba slabo sie znasz na temacie mowiac ze trzeba worka pieniedzy.... chyba ze 4 tysiace to worek pieniędzy. Chodź powiem ci ze oprócz tripod wszystko wyszło mnie 2 tysiące razem z kupnem malucha....aaa i jaką jeszcze łapę silnika potrzebuje jak napisałem że mam cały komplet... Wieszak gumy ... Więc niewiem o co ci chodzi o zniechęcenie twoja niewiedza ? I po co mi przeguby skoro będą Tripody?;O następnym razem albo odpowiedź na pytanie albo zbednie mi dupy nie zawracaj;)
_________________
Zakochałem się
 
     
nanab 

Dołączył: 22 Gru 2015
Posty: 490
Skąd: Bydgoszcz
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2017-07-26, 18:27   

Skoro wiesz wszystko najlepiej, to nie zaśmiecaj forum swoimi pytaniami.
 
     
Marcinek 

Dołączył: 18 Cze 2017
Posty: 8
Skąd: Katowice
Wysłany: 2017-07-26, 20:49   

Liczyłem na mądrą poradę. A nie na nie mądrego madrale.. po nie pisałem głupiego pytania dla głupiej odpowiedzi. Wierzę w to że są tu dojrzali ludzie którzy potrafią normalnie odpowiedzieć na pytanie żebym zbednie nie tracił czasu na szukanie rzeczy w trakcie swapa.
_________________
Zakochałem się
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Rusztowania Szalunki
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 15