.::Rezerwa 126p::. Strona Główna .::Rezerwa 126p::.
BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumStrona główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: xemup
2012-02-18, 19:33
Ceramizer/militec K1/LIQUI MOLY MoS2 czyli dodatki do oleju
Autor Wiadomość
nurek3 

Wiek: 73
Dołączył: 28 Lis 2009
Posty: 600
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-06-24, 16:07   Ceramizer/militec K1/LIQUI MOLY MoS2 czyli dodatki do oleju

Jak w temacie - jesteście ZA przy PRZECIW przy stosowaniu takich dodatków dla silnika maluchowskiego?

http://www.youtube.com/watch?v=3NX5C_J74PU

Zastanawiam się nad tym bo niedługo zmieniam olej w swoim silniku :) Używa ktoś i mógłby się na ten temat wypowiedzieć?
_________________

 
     
HarrySWP 
O!


Wiek: 33
Dołączył: 22 Paź 2010
Posty: 926
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-06-24, 16:34   

podpisuje sie, znam ludzi ktorezy to kupowali i sobie chwalili ale.. wlasnie ale czy to nie aby tylko mit? :roll:
_________________
Auto, podobnie jak kobieta, jest wizytówką prawdziwego mężczyzny, dlatego dbaj o nie najlepiej jak potrafisz...
 
 
     
nurek3 

Wiek: 73
Dołączył: 28 Lis 2009
Posty: 600
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-06-24, 16:36   

Ten film mnie zastanawia - zastosowali ceramizer i chodzi bez oleju , trochę tak smutno wydawać 70zł tak o jak ma nie działać :>
_________________

 
     
banasiewicz02 
ziomy rezerwy
Towarzysz Bananov :]


Wiek: 37
Dołączył: 10 Lis 2009
Posty: 1615
Skąd: Goleniów
Wysłany: 2011-06-24, 22:16   

wszystko bujda na resorach,silnik chodzi,bo ma szczątkowe ilości oleju w układzie smarowania,i tym olejem cały czas jest smarowany,panewki są mokre,i żelazo chodzi,a te ceramizery,motodoktory to są nic nie warte,wszystko ściema,jedyną rzeczą która faktycznie działa,i jest fizycznie potwierdzona,to właśnie ten olej liqui moly z dwusiarczkiem molbidenu MoS2,to jest dobre,i faktycznie na tym o wiele lepiej motor pracuje,i ma lepsze smarowanie.
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
 
 
     
HarrySWP 
O!


Wiek: 33
Dołączył: 22 Paź 2010
Posty: 926
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-06-24, 22:19   

tak rzekl Banan, buk nasz i wlatca, wypowiedz jest tak dokladna, ze juz nic nie mozna zrobic, co najwyzej zamknac temat.. :E :lol2:
_________________
Auto, podobnie jak kobieta, jest wizytówką prawdziwego mężczyzny, dlatego dbaj o nie najlepiej jak potrafisz...
 
 
     
hacki 
ziomy rezerwy


Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 894
Skąd: wiem, że paczysz?
Wysłany: 2011-06-25, 00:01   

to są tylko dodatki zwiększające gęstość oleju (moto doktory)
jak napisał banan tylko mos2 z liqui-moly się sprawdza ( mam u siebie wlane) i jestem zadowolony
_________________
I spojrzał Pan na pracę Naszą... i był zadowolony, zapytał o nasze zarobki... usiadł i zapłakał
 
 
     
Piotr 1980 

Dołączył: 01 Lut 2017
Posty: 11
Skąd: Prudnik
Wysłany: 2017-02-19, 21:29   

Reanimacja tematu. Witam. Ceramizer marki ceramizer ? Czy ktoś to stosował?
 
     
Piter7391 


Wiek: 31
Dołączył: 20 Sie 2015
Posty: 1037
Skąd: Radom
Wysłany: 2017-02-19, 21:33   

Polecam obejrzeć ten filmik, test wykonany przez miłośników 4 kółek.

https://www.youtube.com/watch?v=R90_VTz2mK4

Jak renówka przeżyła to i wszystko inne też wytrzyma :mrgreen:
 
     
Grzes 


Wiek: 33
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 1234
Skąd: Cieszyn
Wysłany: 2017-02-19, 22:27   

A ja bym to polecał obejrzeć

https://www.youtube.com/watch?v=8XRVSZi-_Jg
 
     
Malina 
Kubański eseista


Wiek: 27
Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 322
Skąd: Stargard
Wysłany: 2017-02-20, 02:20   

Ja w ogóle nie uznaje żadnych dodatków. Jak silnik jest w średnim stanie to takie coś tylko odwlecze remont. Magicznych rzeczy nie ma, chyba że w gre wchodzą pieniądze. :E
Apropo dodatków to dziadek od którego kupiłem hondę, właściciel od 91 roku. Jak skończyła się benzyna ołowiowa to zaczął lać dodatek do paliwa. Efekt był taki że na zaworach poodkładał sie taki dziwny syf, jakby tworzywo które musiałem każde z osobna mocno męczyć szczotką na wiertarce.
Co do oleju MoS2 polecam, wlałem do skrzyni w hondzie i praca się poprawiła. Tylko sie nie wystraszcie że wygląda jak błoto. :mrgreen:
 
     
sebastianur 

Dołączył: 21 Paź 2014
Posty: 68
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2017-02-20, 08:11   

Stosowałem i stosuje dwa środki, zależnie od potrzeby. To środki XADO i MOTOR LIFE. Oba działają inaczej. Środek XADO stosuję do silnika przy wymianie oleju i skrzyni. Zauważalne efekty. MOTOR LIFE stosowałem do silnika i obecnie do przekładni listwowej w Punto 2 bez wspomagania. Pierwszy z środków zmniejszył znacząco zużycie oleju (jest to mierzalne) oraz po 12h pracy zmniejszył tarcie - łatwiejszy rozruch. W skrzyni, biegi chodzą miękko, skrzynia przestała wyć. Ale uwaga, pomaga tylko przy pierwszych objawach zużycia. Ułamanych zębów w skrzyni nie naprawi. Co do MOTOR LIFE, zmniejsza znacząco tarcie. Oba środki polecam. I nie mylić ich z Moto Doktorem i innymi zagęstnikami. Stosowałem łącznie w 6 autach. Jeśli z silnikiem jest wszystko ok. to po zastosowaniu nie zauważysz różnicy.
 
     
nanab 

Dołączył: 22 Gru 2015
Posty: 490
Skąd: Bydgoszcz
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2017-02-20, 13:21   

Malina napisał/a:
Apropo dodatków to dziadek od którego kupiłem hondę, właściciel od 91 roku. Jak skończyła się benzyna ołowiowa to zaczął lać dodatek do paliwa. Efekt był taki że na zaworach poodkładał sie taki dziwny syf, jakby tworzywo które musiałem każde z osobna mocno męczyć szczotką na wiertarce.

Tak działa ten środek, normalnie na zaworach odkłada się nagar z paliwa który chroni gniazda przed uszkodzeniem, jak benzyna jest bezołowiowa tego nagaru nie ma i coś musi go zastąpić.
 
     
Tasok 


Wiek: 32
Dołączył: 20 Sty 2012
Posty: 2887
Skąd: Głowienka
Wysłany: 2017-02-20, 21:03   

LM z MoS2 stosowaliśmy do docierania wyścigowej Hondy szefa. Efekt faktycznie odczuwalny.
_________________
Bianco 89'
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Rusztowania Szalunki
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 17