Rezerwa 126p - Forum miłośników Malucha Strona Główna Rezerwa 126p - Forum miłośników Malucha
BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumStrona główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Seicento 900 '01
Autor Wiadomość
Trefl 

Wysłany: 2019-10-25, 18:31   Seicento 900 '01

Wypadało by się tutaj wreszcie pochwalić swoim wozidłem wszak jest w naszej rodzinie już prawie rok :)
Na ogłoszeniu prezentował się tak:

Impulsem do dokonania zakupu był niewątpliwie mały przebieg bo niecałe 67 tysięcy kilometrów oraz świetny stan blacharski. Nigdy nie jeździł w zimie tylko stał przykryty pod blokiem u pierwszego właściciela.
Stan po zakupie nie był rewelacyjny. Lakier oraz wnętrze wymagały porządnego ogarnięcia. Od nowości nie było pokrowców na fotelach no i nie wyglądały za ciekawie. Lakier również wymagał opieki. Silnik to pancerne 900 :E zresztą bardzo zadbane. Pracuje bardzo cicho, oleju nie bierze i chyba wszystkie 39 koników jeszcze żyje :lol2:
Po pewnym czasie wyglądał tak:

Te pokrowce co w środku widać to było przejściowe rozwiązanie. Już wyleciały :P

No i największa zaleta:

Progi i podłoga bez korozji. Jest kilka rudych kawałków ale to tylko nalot. Już opanowane :)
Wersja to Bieda Kazakhstan Limited Edition :lol2: . Przez ostatni rok wpadły:
Uchylne szyby
Elektryczne szyby i boczki z materiału a nie skajowe dziadostwo :luj:
Dużo pierdół które powinny być ale fabryka nie zamontowała czyli rączki dla pasażerów popielniczki wykładziny itd. Dodatkowo za niedługo zawitają też zderzaki w kolor.
Z wad: niestety schodzi klar na dachu :/ i to najgorsze miejsce w całym samochodzie. Muszę się za to zabrać kiedyś.
Obecnie jest u magika który wykonuje mi dokładne czyszczenie podwozia i kompleksowe zabezpieczenie nadwozia przed korozją :mrgreen:

Marketowe pokrowce moim zdaniem odświeżyły wnętrze. Nawet pasują ;)

Zostaje seria. Żaden swap nie wchodzi w grę :P I to chyba tyle na razie :)
Ostatnio zmieniony przez Trefl 2019-11-14, 16:22, w całości zmieniany 1 raz  

CZESIO1958 
ziomy rezerwy

Wysłany: 2019-10-25, 19:48   

I tak trzymaj :lol:
Ma jeździć i cieszyć

Jareg 
Moderator
Sherlock Holmes

Wysłany: 2019-10-25, 20:09   

Miałem kiedyś takiego
Nie do zajebania wóz 8)
Teraz bym się nie strzelał i od razu robił swapa :oops:
:arrow: Peugeot 205 GRD '91

Trefl 

Wysłany: 2019-10-30, 08:58   

Autko na razie stoi u majstra na konserwacji a tymczasem z ASO przyjechał kolejny element układanki :>

Jeszcze tylko tylnego brakuje :P

Ciasteczkowy 
less is more

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2019-10-31, 13:55   

mamy takiego samego juz chyba z 11 rok mu leci u nas przebieg prawie 220 tys uwielbiam nim jezdzic oczywiscie 900 przerobiony z wersji FUN na Young heh wrzucil bym fote ale dawno nie korzystałem z zadnego hostingu i nie jestem na bierzaco :shock:

bardzo fajny-jako dupowoz to lepszym nie jezdzilem(jeśli chodzi o micro samochody)

Trefl 

Wysłany: 2019-11-14, 17:11   

Mały został w końcu zakonserwowany. Wszystkie ogniska korozji zostały usunięte i zabezpieczone a progi i wszelkie profile zamknięte zalane tłustą maziają typu Tectyl ML albo fluidol :P Wymieniony został też kompletny układ wydechowy na taki z 1.1. Bo stary się rozleciał. Od razu cisza :mrgreen:

Dodatkowo wpadły też zderzaki w kolorze lakieru. Od razu lepiej wygląda :mrgreen:

Wpadły opony zimowe i okazyjnie nabyłem kołpaki:

Kołpaki "image" 13'. Pochodzą z tego samego okresu co samochód więc można by rzec - produkt z epoki :lol2: Mogą nie każdemu się podobać ale na zimę zupełnie wystarczą :) A i tak wygląda lepiej niż na tym badziewiu z allegro czy co gorsza na gołych felgach.

Prócz tego cały lakier został zabezpieczony twardym woskiem tak więc na zimę przygotowany stoi w suchym garażu :D

Odpowiedz do tematu