.::Rezerwa 126p::. Strona Główna .::Rezerwa 126p::.
BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumStrona główna

Poprzedni temat «» Następny temat
zamek drzwi kierowcy ehh
Autor Wiadomość
Maverin21 

Dołączył: 03 Gru 2011
Posty: 273
Skąd: Polska
Wysłany: 2019-05-14, 22:49   zamek drzwi kierowcy ehh

Witam ! Ostatnio pisałem że miałem problem z pęknięta sprężyną klamki wewnętrznej od pasażera klameczkę wymieniłem ustawiłem i wszystko gra perfekcyjnie . Przy okazji montażu tejże strony zauważyłem że druga też nie odbija jak trzeba więc zdjąłem boczek i do roboty . Nowa klamka założona i rozpocząłem regulacje klamką wewnętrzną jak przy stronie pasażera . I jest lipa mianowicie jak zamknę go od środka albo od zewnątrz kluczem po szarpnięciu za klamkę drzwi otwierają się... chyba że grzybka docisnę ręką to wtedy drzwi nie można otworzyć ustawienie klamki wewnętrznej bliżej przodu samochodu powoduje że jest jeszcze gorzej i zamek przy próbie zamykania odskakuje grzybek .. O co chodzi z tym zamkiem próbowałem coś ogarnąć tym drutem wyginać przeginać jest trochę różnicy ale to nie to . Macie jakieś pomysły ? Z grubsza wygląda to tak jakby coś sprężynowało że grzybek(kołek) nie może spokojnie osiąść i lekko odskakuje przy szarpnięciu za klamkę w efekcie drzwi się otwierają .

Przepraszam za dłużyznę ale jestem w lekkiej desperacji auto chwilowo stoi na dworzu z racji awarii garażu i boje się o jakieś dewastacje ...

Dziękuje za podejście do pomocy . Pozdrawiam !
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Rusztowania Szalunki
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 16