Rezerwa 126p - Forum miłośników Malucha Strona Główna Rezerwa 126p - Forum miłośników Malucha
BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumStrona główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Maluszek szarpie gdy tylko zobaczy asflat
Autor Wiadomość
Mikoo126p 
Mikoo126p

Wysłany: 2019-03-25, 22:37   Maluszek szarpie gdy tylko zobaczy asflat

Witam, w ostatnim czasie w maluchu wyczyscilem bak, wymieniłem przewody paliwowe, zregenerowałem pompe paliwa jak i gaźnik, wymieniłem kable i świece, maluszek przez pewien czas się cieszył i jeździł ciągle. Ostatnio mu coś zaszkodziło bo akurat gdy wyjezdzam na ulice daje 2 bieg coraz wiecej gazu i 3 jade trójką i nim szarpie tak jakbym autentycznie hamulec gaz, hamulec gaz, musi to komicznie wygladac bo rzuca całym maluchem, dodam ze takie szarpanie jest w rownych odstepach tak co 1.5m. Zjezdzam nim na pobocze daje luzik maluszek gaśnie, odczekam chwile maluszek zapala trzyma sie na wolnych to startuje 1 i 2 i znow szarpanie i tak co 20 m staje zeby tylko dojechac do domu. Ma ktoś pomysł co sprawdzić? Dodam ze gaźnik ma jeszcze plombe to jak mozna sie domyslic nie byl regulowany. A noo i to jest elegant z 99r niebieski nanoplex plus jestem tutaj nowy nwm czy to problem w ukladzie paliwowym takze nwm czy dobrze wstawilem temat. Z góry dzięki :?:

Pan_Waclaw 

Wysłany: 2019-03-25, 22:42   

Majstrowałeś przy ukł. paliwowym i tu pewnie jest przyczyna.

A o co chodzi z tym gaźnikiem? - piszesz, że ma plombę i nie był ustawiany od nowości, a przecież go regenerowałeś, więc po montażu musiałeś go ustawić.

michals 

Wysłany: 2019-03-25, 23:22   

Wygląda na małą wydajność pompki paliwa.

Majonez 

Wysłany: 2019-03-25, 23:29   

Pewnie chodzi o to że nie ruszał śruby regulacji składu mieszanki, ale to nie to. Problem jest z niewystarczającą ilością paliwa. Pływak w gaźniku utopiony, albo do regulacji, filtr paliwa może być też przytkany, albo sama pompa paliwa nie wydala.

szaleniec1 

Wysłany: 2019-03-26, 08:19   

prawdopodobnie odkręciła sie tobie obydiwa zaworu iglicowego w komorze pływakowej,miałem takie same objawy

damiancn 
damiancn

Wysłany: 2019-03-26, 13:24   

mi to wyglada na za malo paliwa,moze jak robiles z bakiem to stukles sitkiem czujnika paliwa i teraz jest za blisko rurki pobierajacej paliwo i jest zatkany pobor paliwa,ja tak mialem

Mikoo126p 
Mikoo126p

Wysłany: 2019-03-26, 14:20   

nie regulowalem bo jezdzil bardzo dobrze po tym wszystkim duzo km zrobilem po powyzszych naprawach a teraz go szarpie. Dzięki pany dzisiaj popróbuje
:mrgreen:

Mikoo126p 
Mikoo126p

Wysłany: 2019-03-26, 21:28   

Dobra pany zrobione, wyczyściłem jeszcze raz bak, i wyregulowałem gaźnik. Maluch lepiej wkręca się na obroty no i już na szczęście nie szarpie :D Dzięki wszystkim za pomoc :luj:

Odpowiedz do tematu