.::Rezerwa 126p::. Strona Główna .::Rezerwa 126p::.
BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumStrona główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Jareg
2019-08-24, 14:05
Fiat 126p 1999r. 50 tyś km
Autor Wiadomość
zarzyk 
Quattro power

Wiek: 35
Dołączył: 31 Sie 2018
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: 2018-08-31, 23:47   Fiat 126p 1999r. 50 tyś km

Auto wystawiam na prośbę sąsiadki. Mąż od dłuższego czasu wysypał się zdrowotnie (wysiadły nogi a od początku roku dostał alzheimera) i zapadłą decyzja. Sprzedać auto.

Nie wiem jaką kwotę mogę dostać dla tego tu mała prośba do Was by ocenić stan auta jak wygląda teraz oraz jeśli ktoś był by w stanie podjechać coś popatrzeć by komuś nie naopowiadać bajek że coś działa jak nie działa.



Auto rok 1999. Town. Auto od dłuższego czasu stoi w jednym miejscu. Odpalane co jakiś czas ale ostatnie pół roku lub dłużej tylko stoi.

Nie jest zaniedbane. Dawno temu progi zabezpieczone, podsufitka wymieniona, nowe opony wielosezonowe, nie miało żadnych przygód żeby było prostowane. Jakieś otarcia czy odstające listwy są nie da się ukryć. Posiada autoalarm. Rdzy nie widać. Klar schodzi z elementu pod przednią szybą. wnętrze ładne nie zapuszczone.
Przebieg 50 tyś.

OC zapłacone ale brak przeglądu bo nie miał kto pojechać. Jak będzie zainteresowanie to chętnie pojadę zrobię bo nigdy maluszek nie miał problemów jak sięgam pamięcią zawsze wzorowo przechodził



Auto zostanie umyte, akumulator wymieniony na nowy i rozruszane troszeczkę ale dopiero po weekendzie. Wtedy zaktualizuję zdjęcia.





Lokalizacja i wysyłka:

Łódź, Łęczycka 58.

Kontakt ze mną 791518663, oczywiście będzie trzeba się umówić też i z sąsiadką ona ma klucze, dokumenty itd.




Zdjęcia:
















































Cena:

do negocjacji i ustalenia. Ja jako laik w dziedzinie 126p zaproponował bym 3,5 tyś zł na chwile obecną mając za punkt odniesienia zdjęcia innych aut z allegro.
_________________
1.8TQ + C20XE
 
 
     
Pan_Waclaw 


Dołączył: 22 Cze 2013
Posty: 1038
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: 2018-09-01, 00:29   

Fajny osiedlowy gracik :) Dziewiczy to on nie jest - progi robione, podszybie widać też, na maluchu klaru fabrycznie nie kładziono, więc skoro się tak łuszczy to było malowane. Plama oleju pod autem... Kluczowy jest stan podłogi - jak nie jest dziurawa to myślę, że za 2000zł powinien pójść. Ja bym więcej nie dał za eleganta, a to i tak sporo porównując to z cenami choćby sprzed roku czy dwóch lat.

Chociaż wiem, że można trafić kogoś kto się napali i przepłaci. Kumpel sprzedał naprawdę przeciętnego FL-a za 3,5 klocka. Można? Można. Ale z tego co się orientuję na eleganty jeszcze nie ma takich wariatów. Realnie bym go wyceniał na 2000zł na podstawie tych zdjęć które wkleiłeś.
_________________
 
     
Piter7391 


Wiek: 31
Dołączył: 20 Sie 2015
Posty: 1037
Skąd: Radom
Wysłany: 2018-09-01, 07:55   

Jesli ma sie sprzedac a nie wisiec na allegro czy olx latami to mysle ze 2 tys. Bedzie rozsadna cena.
 
     
zarzyk 
Quattro power

Wiek: 35
Dołączył: 31 Sie 2018
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: 2018-09-03, 05:04   

Dzisiaj będę dokładniej oglądał i cykal foty. Dam znać co było dokładnie robione jak pogadam z sąsiadka 😀tak na spokojnie
_________________
1.8TQ + C20XE
 
 
     
zarzyk 
Quattro power

Wiek: 35
Dołączył: 31 Sie 2018
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: 2018-09-10, 15:39   

Można temat zamknąć. Fiacik znalazł nowego właściciela. Nie zdążyłem umyć do końca a już 3 osoby się zainteresowały. Po umyciu zrobiłem tylko zdjęcia i zanim dojechałem do domu to sąsiadka zadzwoniła, że juz sprzedany. Poszedł za więcej niż myślałem. Oglądali i faktycznie podobno w dobrym stanie jak to mówił kupujący. To, że podłoga zabezpieczona i progi też to chyba dobrze świadczy o poprzednim właścicielu. Może troche lakier niefartownie dobrany ale nowy właściciel już sie cieszy.
_________________
1.8TQ + C20XE
 
 
     
mikkke 

Wiek: 36
Dołączył: 08 Sty 2016
Posty: 36
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-09-24, 10:49   

Za jaką cenę poszedł?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Rusztowania Szalunki
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 17