.::Rezerwa 126p::. Strona Główna .::Rezerwa 126p::.
BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumStrona główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Puduszki skrzyni ewentualnie...co ?
Autor Wiadomość
Kudłaty156 


Wiek: 30
Dołączył: 08 Cze 2012
Posty: 149
Skąd: Lipa k/Stalowej Woli
Wysłany: 2018-04-17, 06:48   Puduszki skrzyni ewentualnie...co ?

Cześć!

Wstyd się przyznać ale mam problem, z którym nie mogę sobie poradzić od dobrych dwóch dni... Może coś pomożecie albo doradzicie? W weekend wydarłem cały zespół napędowy z malczana. Powodem była wymiana simeringu na wale od strony skrzyni bo waliło olejem niemiłosiernie. Wszystko fajnie, przy okazji sprawdzone sprzęgło, tarcza - ok, docisk - dobre czasy już za nim ale jeszcze pochodzi i wymienione łożysko oporowe, przy okazji inspekcja skrzynki - wszystkie koła całe, nic złego nie widać żeby się działo. Wszystko pięknie, problem w tym, że jedna poducha spod skrzyni wyzionęła ducha (była trochę naderwana, a ja przy jej odkręcaniu pomogłem się jej naderwać do końca), miałem na składzie więc wymieniłem. Złożyłem wszystko do kupy i......... tłuczenie na jedynce, wali skrzynią w budę, nie ważne jak delikatnie i jak puścisz sprzęgło. Nauczony poprzednimi doświadczeniami z maluchem stawiałem na złe ustawienie poduszek, miałem w połowie, opuściłem niżej, potem na sam dół - to samo. Dociągnąłem sprzęgło, nic nie dało... Brakło mi weny :mrgreen: może macie jakiś pomysł, jak nie to wydzieram wszystko znowu i szukam w środku :P

Pozdrawiam
Kudłaty
 
     
Pan_Waclaw 


Dołączył: 22 Cze 2013
Posty: 1038
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: 2018-04-17, 18:09   

Kołyska skrzyni dobrze przykręcona? Gwinty całe w budzie?
_________________
 
     
michals 

Wiek: 45
Dołączył: 17 Lut 2015
Posty: 623
Skąd: Limanowa
Wysłany: 2018-04-17, 19:17   

Gdzie masz podparty pancerz linki sprzęgła? Bywały przypadki, że pancerz nie był oparty w tym uchu na początku skrzyni, a gdzieś "na budzie". Przy ruszaniu zmieniała się długość linki (bo skrzynia trochę pracuje) i zmieniało się wysprzęglenie i w efekcie robił się rezonans bum try bum.
 
     
xemup 
Admin
FL


Wiek: 33
Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 6234
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2018-04-19, 12:11   

Zawieszenie silnika - na pewno dobrze poskładałeś ?
 
     
Kudłaty156 


Wiek: 30
Dołączył: 08 Cze 2012
Posty: 149
Skąd: Lipa k/Stalowej Woli
Wysłany: 2018-04-20, 15:43   

Cześć!
Dzięki za odpowiedzi Panowie. Okazała się głupota, jak zwykle. Rację miał michals, przy wkładaniu wszystkiego jakimś cudem linka wysunęła się z ucha (albo Kudłaty zapomniał jej wsunąć :D ... choć wydaje mi się na 99% że wsunąłem) przykręciłem wszystko, a jak już założyłem łyżwę to wiadomo, nic nie było widać. Naprawione :) Dzięki jeszcze raz za podpowiedzi!
_________________
Wszystko piszczy, wszystko brzęczy, nic nie działa, MALUCH JEDZIE!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Rusztowania Szalunki
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 15