Rezerwa 126p - Forum miłośników Malucha Strona Główna Rezerwa 126p - Forum miłośników Malucha
BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumStrona główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Obniżenie maluszka
Autor Wiadomość
Macioo 

Wysłany: 2017-02-13, 20:49   

Tak, odboj nawet nalezy ciachnac w polowie. Amortyzatory tylne jak najbardziej da sie zamontowac na przodzie, trzeba jedynie gumki dobrac odpowiednie, bo seryjne tylne sa nieco za duze.

xander18 

Wysłany: 2017-02-13, 20:59   

Ma to sens na seryjnym resorze? Jak widac po linku kolegi zmienia to zawieszenie maluszka, ale czy obcięcie odboi pomoże na syndrom podskakiwania i braku resorowalności?

grzesiol 
126BIS

Wysłany: 2017-02-13, 23:45   

Nie wiem jak na seryjnym resorze ale na klepanym tylne amorki jak najbardziej mają prawo bytu. Ja mam z dołożonym piórem, odwróconymi mocowaniami i sklepany na 13.5cm a do tego właśnie tylne amorki KYB zwykłe olejowe. Na przednich amortyzatorach to nie miało racji bytu bo strasznie dobijało na wybojach.
Co do seryjnego resoru to dla mnie raczej bez sensu zakładać tylne amorki, seria to seria, mody to mody.

Piran98 
Bartek

Wysłany: Wczoraj 15:02   

Resor na 4cm+dołożone największe pióro.Wsadzone na przód nowe amorki kyba tylnie. Tył -1,5springa,wsadzone po dwie gumy usztywniające ale dorzucę jeszcze po jednej ,bo półoś czasem puknie o rozrusznik. Ale chyba wyjmę to dołożone pióro lub jakieś inne ,bo resor nie chce się ułożyć tak jak trzeba czyli nie chce zejść nisko przód.Tył za bardzo siedzi w porównaniu z przodem i słabo to wygląda. Jak mi się uda przód obniżyć odjęciem pióra to zostawię ,a jak nie to kupię nowe springi i utnę z 1-1,1/4 zwoja. Jest fajnie i sztywno. Od dokładki mam z 11cm ?

[img=http://www33.zippysh...ile.html][/img]

Ciasteczkowy 
fetyszysta felg :P

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Wczoraj 16:04   

co w takim razie na tyl?tylko te gumy usztywniajace,a jakie amorki na tyl?

ktos eksperymetowal z czyms?

Grzes 

Wysłany: Wczoraj 18:54   

Gazówki z bravy są trochę za długie. Do serii by były git. Najprościej to chyba hipole zrobić. A jak masz dojście, do zakładu, lub sprzętu(spawarka) to skrócić amory.

Odpowiedz do tematu