.::Rezerwa 126p::.
BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI

Fiat 126p - Zamówienia na NOWE fotele Inter Groclin

paluszek - 2012-11-19, 22:17
Temat postu: Zamówienia na NOWE fotele Inter Groclin
Pozwolicie, że się wtrącę?
Otóż w Grodzisku mają jeszcze ze 100 kompletów stelaży lotniczych foteli.
Wiem bo latem sam u nich zlecałem wykonanie takich cudeniek.
Mam zestawik i są świetne.
Jak się naumiem wrzucać tu fotki to zobaczycie...

Delmut - 2012-11-19, 22:20

paluszek napisał/a:
Pozwolicie, że się wtrącę?
Otóż w Grodzisku mają jeszcze ze 100 kompletów stelaży lotniczych foteli.
Wiem bo latem sam u nich zlecałem wykonanie takich cudeniek.
Mam zestawik i są świetne.
Jak się naumiem wrzucać tu fotki to zobaczycie...

Jakiś czas temu pisałem do nich i mieli jeden zestaw w chorej cenie...
Ty dorabiałeś u nich nowy zestaw na zamówienie??

paluszek - 2012-11-19, 22:42

Przednie fotele a tył obszywany od ręki.
Delmut - 2012-11-19, 23:28

paluszek napisał/a:
Przednie fotele a tył obszywany od ręki.

Który wzór??

Aron - 2012-11-20, 09:02

Ale mówimy tutaj o nowym zestawie IG?
Delmut - 2012-11-20, 09:04

Aron napisał/a:
Ale mówimy tutaj o nowym zestawie IG?

Podobno...

paluszek - 2012-11-20, 09:36

Nie podobno tylko faktycznie.
Dziś zrobię fotki i pokażę niedowiarkom nówki IG nowy wzór z krótszym siedziskiem.
Mam jeden fotel kierowcy IG starego typu leżakuje w garażu...

mtts - 2012-11-20, 09:48

Ciekawe jak to wygląda cenowo. :)
paluszek - 2012-11-20, 10:38

No nie jest to tania zabawa, ale każde hobby kosztuje.
Na gotowo z obszyciem tylnej mojej kanapy 400PLN.
Przednie lotki kompletne z IG moje stare leżą w garażu.
Jak się uda jeszcze dziś cyknę fotki tych nowych założonych w maluszku.

Klakier - 2012-11-20, 10:39

400 za nowe IG to tanio.
LOBUZ88 - 2012-11-20, 10:49

no dokładnie, 90% allegrowych handlarzy larytaśnymi i unikalnymi fotelami ig obsra się na miętowo :o
Delmut - 2012-11-20, 10:57

LOBUZ88 napisał/a:
no dokładnie, 90% allegrowych handlarzy larytaśnymi i unikalnymi fotelami ig obsra się na miętowo :o

Pod warunkiem, że te nowe fotele mają ten sam profil co stare...
No nic, czekam na fotki i się zobaczy...

LOBUZ88 - 2012-11-20, 11:05

no zapewne, jeżeli są robione na tym samym stelażu i taką samą technologią to powinny być takie same, pewnie będzie można wybrać dodatkowo rodzaj i materiał obicia
mtts - 2012-11-20, 11:13

Delmut napisał/a:

Pod warunkiem, że te nowe fotele mają ten sam profil co stare...
No nic, czekam na fotki i się zobaczy...

Dokładnie. Jak będą wyglądały jak fabryka, to trzeba działać. ;)

paluszek - 2012-11-20, 11:16

Właśnie nie mają starego profilu ale wg mnie są ładniejsze zgrabniejsze...
W wolnej chwili śmigam zrobić fotki.
Cierpliwości.
PS.
Mam fotkę z meila jeszcze zanim się zdecydowałem.
Tak wygląda ten lotek http://www.fotosik.pl/pok...0d1e3eba8e.html

Layco - 2012-11-20, 11:28

Oj... byłbym chętny :)
paluszek - 2012-11-20, 11:32

Co do kolorystyki poszycia to mają wybór.
Ja chciałem szarości i czarności :) tak mi pasuje.

Delmut - 2012-11-20, 11:42

paluszek napisał/a:
Mam fotkę z meila jeszcze zanim się zdecydowałem.

Wygląda OK, nawet mi się podoba...
Zostaje pismo do IG z prośbą o próbki materiałów możliwych do IG dla 126p

paluszek - 2012-11-20, 11:48

Kolego Delmut lukaj pw.
Layco - 2012-11-20, 11:50

UWAGA !!!

Rozmawiałem telefonicznie z facetem, który się tym konkretnie zajmuje w IG.

JEST MOŻLIWOŚĆ ZROBIENIA FOTELI DLA WIĘKSZEJ ILOŚCI OSÓB - TANIEJ !!!

Jestem z nim w kontakcie. Mam dostać trzy rodzaje materiału jakimi mogą być obszyte fotele. Dodatkowo dochodzi obszycie tylnej kanapy plus przysłanie samej tapicerki tylnej do samodzielnego założenia.

Cena będzie zależna od ilości chętnych.

Jak tylko dostane próbki to wrzucę tutaj.

Proszę o przysyłanie wstępnej chęci zakupu tych foteli na maila : chatami@o2.pl

paluszek - 2012-11-20, 11:53

Qrcze wygląda na to, ze nieźle rozgrzałem ten temat a jestem tu od wczoraj :)
Delmut - 2012-11-20, 11:57

Layco napisał/a:
Mam dostać trzy rodzaje materiału jakimi mogą być obszyte fotele.

To czekamy na info w sprawie materiałów i zamawiamy 8) 8) 8)

PS. Możliwe, że ja wziąłbym dwa zestawy foteli, jeżeli kolor będzie OK...

głodny - 2012-11-20, 12:17

To gąbki i kształt fotela IG montowanego w Elegancie. Tylko obszycie jakieś takie cukierkowe :E
paluszek - 2012-11-20, 12:20

głodny napisał/a:
To gąbki i kształt fotela IG montowanego w Elegancie. Tylko obszycie jakieś takie cukierkowe :E

Rzecz gustu http://www.fotosik.pl/u/m...3/album/1341663

mtts - 2012-11-20, 12:31

głodny napisał/a:
To gąbki i kształt fotela IG montowanego w Elegancie.

Dlatego ja chyba nie będę zainteresowany. :mrgreen:

paluszek - 2012-11-20, 12:37

Spoko nikt nikogo do niczego nie zmusza :)
Mateusz23maw - 2012-11-20, 13:47

Wyglądają troche jak giełdówki w tych barwach i bez loga.
paluszek - 2012-11-20, 14:01

Hehe akurat Logo IG nie jest mi potrzebne do szczęścia, a co najważniejsze jego brak nie ujmuje nic komfortowej pozycji i trzymaniu moich 4 liter :)
rafał - 2012-11-20, 14:11

Jeśli byłaby możliwość, jestem zainteresowany jednym lub dwoma kompletami
bzyku - 2012-11-20, 16:18

Jeśli będzie możliwość zamówienia kompletu z tapicerką oryginalną jaką robili do elegantów i z logiem to byłbym chętny :)
paluszek - 2012-11-20, 17:04

Czy z oryginalną tapicerką elegantową to nie wiem z Logo IG bez problemowo...
Delmut - 2012-11-20, 18:09

paluszek napisał/a:
Czy z oryginalną tapicerką elegantową to nie wiem z Logo IG bez problemowo...

Hmm... Zdradzisz nam gdzie pracujesz?? :P :P :P

Aron - 2012-11-20, 18:36

Jak na razie jestem zdecydowany na 50% na komplet 2 fotele + kanapa. Jak pokaże się próbnik materiałów to podejmę decyzję :)
Layco - 2012-11-20, 19:08

Jestem po kolejnej rozmowie.

Logo Inter Groclin - NO PROBLEM :) Może być takie jak w oryginale czyli plastikowe kółeczko lub wyhaftowane. Jutro lub pojutrze będę miał próbki materiałów. Uwaga !!! Maja być takie jak wychodziły w oryginałach.

Proszę żeby każdy kto chce fotele podesłał mi malia ile kompletów chce wstępnie na chatami@o2.pl

Robię listę i od tego będzie uzależniona cena.

paluszek - 2012-11-20, 21:24

Super.
Widzę, że przetarcie ścieżki prze ze mnie nie idzie na marne.
Super.
Ciekawe ile wyliczą za komplecik teraz.
Ja tam jestem zadowolony.
Z kim się kontaktowałeś z szefem tapicerów?

Natt - 2012-11-20, 22:07

Jak cena bedzie wzglednie akceptowalna chetnie zakupię komplet groclinów.
michau - 2012-11-20, 22:23

Dokladnie, jesli cena bedzie w granicach 300zł to też skuszę się na jeden komplet ;)
Panowie, jak już ruszyliście temat, mogłby ktoś zapytać o Inter Grocliny ale do POLONEZA? Czy mają możliwość zrobienia nowych? Mają jeszcze stare wzory materiałów [ w paski, i krzaczki/kreseczki]? Mogłby ktoś podpytac? na to też byłby zbyt ;)

synchro - 2012-11-21, 08:04

michau napisał/a:
Inter Grocliny ale do POLONEZA? Czy mają możliwość zrobienia nowych? Mają jeszcze stare wzory materiałów [ w paski, i krzaczki/kreseczki]? Mogłby ktoś podpytac? na to też byłby zbyt
Także interesuje mnie ten temat.
Co do maluchowych IG, jestem wstępnie zaintresowany. Dokładnie określę się po zobaczeniu wzoru materiałów.

Layco - 2012-11-21, 08:58

Na tą chwilę mam zamówień na 10-13 kompletów. Jeśli jesteście wstępnie zainteresowani to proszę o maila z danymi kontaktowymi bo to będzie im przekazane.

Mail: chatami@o2.pl

freeman1982 - 2012-11-21, 09:36

Wstępnie jestem zainteresowany w zależności jaki wzór nie ukrywam że interesował by mnie wzór epokowy.
http://imageshack.us/phot...8/c66431957.jpg

paluszek - 2012-11-21, 09:38

No to widzę małe poruszenie, a w Grodzisku już rączki zacierają do pracy :) i tak trzymać!
hacki - 2012-11-21, 09:42

michau napisał/a:
Dokladnie, jesli cena bedzie w granicach 300zł to też skuszę się na jeden komplet

ja tez może bym się skusił

paluszek - 2012-11-21, 11:13

Nie ma się co czaić ja polecam - inaczej bym w ogóle głowy nie zawracał :)
Domage - 2012-11-21, 12:32

O ile dobrze zrozumiałem to oni robią TYLKO na stelażach z IG elegantowskiego.
Ew jak się poda swoje fotele, to też zmieniają poszycia ?
Więc takich foteli jak pokazał freeman1982, nie ma, i nie będzie.
Chyba,że mają taki materiał to sam bym im wysłał swoje IG, żeby mi przerobili :E

Mateusz23maw - 2012-11-21, 12:36

To te co freeman1982, wstawił to nie są elegantowskie?
głodny - 2012-11-21, 12:45

Nie, to FL.

Z tego co wiem to prócz karków były 3 wzory lotników od IG.

FL, przejście z FL'a na EL i typowo EL.

Tak wygląda siedzisko EL'a


Natt - 2012-11-21, 12:52

Jest mozliwosc zlozenia takich?


paluszek - 2012-11-21, 14:13

Mam taki fotek kierowcy tylko ale podjechany...
Layco - 2012-11-22, 08:58

Uwaga !!! Mamy kilka nowych wiadomości. Pierwsza rzecz, jak sądzę najważniejsza dla wielu osób czyli cena. Przy zamówieniu przynajmniej kilkunastu sztuk cena 2 fotele + kanapa tylna to 400 zł. (Nie jest to wyśrubowana cena zważywszy, że obszycie foteli u zwykłego tapicera może być droższe). Fotele przednie IG posiada lecz kanapy tylne mogą tylko obszyć. To znaczy, że jeśli chcecie tylną kanapę musielibyście ją spakować do paczki i wysłać. Może być to zwykła standardowa kanapa. Wszystkie fotele będą wyposażone w emblematy Inter Groclin. Co do wzorów foteli to musimy się wstrzymać nawet parę tygodni do tego aby projektant wykonał trzy projekty kompletów po czym opublikujemy je i każdy wybierze najbardziej mu pasujący. Kolejna ważna sprawa. W grę za 400 zł wchodzą tylko komplety w stylu FL - EL, czyli ostatnia wersja. Jest możliwość zamówienia "pikowanych" foteli z pierwszej serii lub w wymyślonej przez siebie kolorystyce ale cena będzie mniej więcej 2 razy wyższa czyli ok 800 zł za komplet. Kolorystyka będzie raczej stonowana tak aby pasowała do jak największej ilości samochodów ale dokładnych wzorów na tą chwilę nie ma i nic nie można więcej powiedzieć. W dalszym ciągu prosimy o przysłanie chęci zakupu i ewentualne uwagi na chatami@o2.pl.
Delmut - 2012-11-22, 09:05

Layco napisał/a:
Uwaga !!! Mamy kilka nowych wiadomości. Pierwsza rzecz, jak sądzę najważniejsza dla wielu osób czyli cena. Przy zamówieniu przynajmniej kilkunastu sztuk cena 2 fotele + kanapa tylna to 400 zł. (Nie jest to wyśrubowana cena zważywszy, że obszycie foteli u zwykłego tapicera może być droższe). Fotele przednie IG posiada lecz kanapy tylne mogą tylko obszyć. To znaczy, że jeśli chcecie tylną kanapę musielibyście ją spakować do paczki i wysłać. Może być to zwykła standardowa kanapa. Wszystkie fotele będą wyposażone w emblematy Inter Groclin. Co do wzorów foteli to musimy się wstrzymać nawet parę tygodni do tego aby projektant wykonał trzy projekty kompletów po czym opublikujemy je i każdy wybierze najbardziej mu pasujący. Kolejna ważna sprawa. W grę za 400 zł wchodzą tylko komplety w stylu FL - EL, czyli ostatnia wersja. Jest możliwość zamówienia "pikowanych" foteli z pierwszej serii lub w wymyślonej przez siebie kolorystyce ale cena będzie mniej więcej 2 razy wyższa czyli ok 800 zł za komplet. Kolorystyka będzie raczej stonowana tak aby pasowała do jak największej ilości samochodów ale dokładnych wzorów na tą chwilę nie ma i nic nie można więcej powiedzieć. W dalszym ciągu prosimy o przysłanie chęci zakupu i ewentualne uwagi na chatami@o2.pl.


Dobrze rozumiem, że w cenie 800zł zrobią dowolną tapicerkę??
Ile za skórę??
Ile za boczki drzwi w materiale i ile w skórze??

Layco - 2012-11-22, 09:32

Mówimy tylko o fotelach w standardowych materiałach, takich jak w oryginale czyli skay i "welur?". 800 zł +/- (może być więcej) za specjalne zamówienie w nietypowych kolorach lub w starszym typie. Delmut, powinny (z naciskiem na słowo powinny) być zrobione dwa komplety czarno czerwone z racji , że mają resztkę czerwonego materiału. Jeden będzie dla Ciebie, drugi do innego bosmala ;)
Harnas - 2012-11-22, 09:41

Wyslalem do Ciebie maila, ale interesowalyby mnie tylko te:



jezeli nie ma mozliwosci za 400 zl ich dostac nowych to mozesz mnie skreslic z listy ;)

rafał - 2012-11-22, 09:50

Czy ten wzór pokazany przez Harnasia (chodzi mi o "wałeczki", nie o wersję kolorystyczną) będzie możliwy?
Kanapa, jak rozumiem- nie, a przednie?

Delmut - 2012-11-22, 09:50

Layco napisał/a:
Delmut, powinny (z naciskiem na słowo powinny) być zrobione dwa komplety czarno czerwone z racji , że mają resztkę czerwonego materiału. Jeden będzie dla Ciebie, drugi do innego bosmala ;)

Rewelacja... Czekam z niecierpliwością na ostateczne info...
Pozdrawiam

paluszek - 2012-11-22, 10:09

Ja proponuję tym wszystkim, którzy nie mają daleko do Grodziska osobiście się tam wybrać tak jak ja zrobiłem.
Wcześniej obgadałem ustaliłem sobie wszystko telefonicznie i przez meila potem wycieczka z rodziną - wizyta w zakładzie bardzo sympatyczna zresztą i po dobrej godzince spędzonej na lodach w fajnej knajpeczce na świeżym powietrzu w okolicach rynku miałem wszystko gotowe.
Oczywiście fotele przednie były już wcześniej przygotowane a termin naszego spotkania ustalony meilowo.
Jestem bardzo zadowolony z tego wyjazdu jak to mawiają wilk syty i owca cała.
Z ceny której nie zdradzę też jestem baaardzo zadowolony, a jak uda się puścić te fotele co były w maluszku to IG będę miał prawie za free :)
Cieszę się że temat odżył i mam nadzieję, ze i Wy będziecie zadowoleni ze swoich nowiutkich IG.
Pozdrawiam.
Zakręcony miłośnik polskiej motoryzacji.
PS.
W razie czego na jakieś wystawy zloty mam zestaw oryginalnych czarnych fabrycznych siedzeń.

JustRalf - 2012-11-22, 10:54

paluszek napisał/a:
Ja proponuję tym wszystkim, którzy nie mają daleko do Grodziska osobiście się tam wybrać tak jak ja zrobiłem.


Grodzisk Mazowiecki?

paluszek - 2012-11-22, 11:03

Nieeeeee. Grodzisk Wielkopolski.
http://www.groclin.pl/ind...emid=90&lang=pl

JustRalf - 2012-11-22, 11:14

Już myślałem, że się przejadę :P
Dzięki.

paluszek - 2012-11-22, 12:19

:) przejechać się możesz tylko będziesz miał ciut dalej :)
Layco - 2012-11-22, 12:37

Możecie mnie nie pytać czy będzie możliwe taki czy inny wzór ?

Rozmawiałem z osobą zajmującą się projektami. Mają stworzyć trzy linie nowych Inter Groclinów tylko dla nas, czyli osób które znajdą się na liście. Nie potrwa to jeden ani dwa dni tylko może nawet kilka tygodni. Mają teraz sporo zleceń i muszą się z tego odrobić, żeby zająć się maluchami.

Osoby, którym nie odpowiada cena proszę również o maila w celu skreślenia z listy.

Co do ceny to 400 zł w chwili obecnej jest za dwa fotele. Udało mi się wynegocjować gratis tylną kanapę o ile będziemy mieć więcej chętnych. Przynajmniej 10-15 kompletów.

Tak jak napisałem można sobie pocudować ale to kosztuje, bo nikt nie będzie za darmo się gimnastykował żeby zrobić coś extra. A nie robimy tutaj giełdówek tylko fotele mają być fachowymi Inter Groclinami. Będą one bardziej unikatowe niż każde inne bo krótkoseryjne.

Ja w ogóle jestem szczęśliwy, że jest możliwość zamówienia takich foteli i czy będą takie czy inne to myślę, że na pewno któreś będą pasowały do mojego FL'a.

Harnas napisał/a:
jezeli nie ma mozliwosci za 400 zl ich dostac nowych to mozesz mnie skreslic z listy ;)


Za 400 zł to z idealnymi używkami byłoby ciężko (o ile się je trafi). Nie wiem który mail jest od Ciebie więc wyślij mi drugiego.

paluszek - 2012-11-22, 12:43

Layco napisał/a:


Ja w ogóle jestem szczęśliwy, że jest możliwość zamówienia takich foteli i czy będą takie czy inne to myślę, że na pewno któreś będą pasowały do mojego FL'a.

Zgadzam się z Tobą Kolego też nie myślałem, ze IG w ogóle jeszcze robi takie cudeńka i że je mam już w swoim FLku.
Pozdro i powodzenia.

Delmut - 2012-11-22, 12:51

Layco napisał/a:
Osoby, którym nie odpowiada cena proszę również o maila w celu skreślenia z listy.

Co do ceny to 400 zł w chwili obecnej jest za dwa fotele. Udało mi się wynegocjować gratis tylną kanapę o ile będziemy mieć więcej chętnych. Przynajmniej 10-15 kompletów.

Dla wszystkich twierdzących, że to dużo za komplet nowych foteli i obszycia kanapy:
Lotniki za 300zł
Skatowane Intery za stówę
ZWYKŁE fotele za stówę

Przypomnę również, że pojawiały się zestawy za 800zł, a normą jest wołanie po 450-500zł za w miarę przyzwoicie zachowany zestaw foteli.
Czasu jest dość, żeby nazbierać na nowy komplet...

rafał - 2012-11-22, 13:08

Mówię od razu, że zainteresowany jestem KAŻDYMI Groclinami, jednak nasuwa mi się taka myśl : skoro fotele mają być robione z "historycznych" obić, czy nie lepiej, zamiast oczekiwać tygodniami na zaprojektowanie i zatwierdzenie przez projektantów Groclinu nowych wzorów, zrobić te fotele zgodnie z tym jakie były oryginalnie???? Po co wymyślać nowe wzory, skoro dla większości z Forumowiczów (jak sądzę) ciekawsze będą fabrycznie nowe oryginały? Dbamy o każdy detal, a tu nagle wymyślamy (tracąc masę czasu) nowe wzory, mając możliwość sięgnięcia po historyczne????? Nie rozumiem...
rafał - 2012-11-22, 13:11

[quote="JustRalf"]Już myślałem, że się przejadę :P
Dzięki.


Qrva, no wiadomo, że wielkopolski. Jak trzeba- to mogę podjechać, mam bliżej niż większość z Was.

Delmut - 2012-11-22, 13:34

rafał napisał/a:
Mówię od razu, że zainteresowany jestem KAŻDYMI Groclinami, jednak nasuwa mi się taka myśl : skoro fotele mają być robione z "historycznych" obić, czy nie lepiej, zamiast oczekiwać tygodniami na zaprojektowanie i zatwierdzenie przez projektantów Groclinu nowych wzorów, zrobić te fotele zgodnie z tym jakie były oryginalnie???? Po co wymyślać nowe wzory, skoro dla większości z Forumowiczów (jak sądzę) ciekawsze będą fabrycznie nowe oryginały? Dbamy o każdy detal, a tu nagle wymyślamy (tracąc masę czasu) nowe wzory, mając możliwość sięgnięcia po historyczne????? Nie rozumiem...

Groclin szyje fotele dla wielkich marek i myślę, że nowe wzory to wyniki posiadania odpadów, których nie wykorzystano do produkcji foteli np. dla BMW czy VW.
Myślę, że również stąd ta niska cena nowych foteli.

rafał - 2012-11-22, 13:51

Ok.Jeśli szyją z odpadów Porsche, Mitsubischi, Volvo, czy co tam jeszcze Groclin robi- to jakość pewnie będzie lepsza niż dla FSM dwadzieścia lat temu. Jednak Layco pisze, że fotele mają być robione z oryginalnych materiałów....
Layco - 2012-11-22, 14:42

rafał napisał/a:
Mówię od razu, że zainteresowany jestem KAŻDYMI Groclinami, jednak nasuwa mi się taka myśl : skoro fotele mają być robione z "historycznych" obić, czy nie lepiej, zamiast oczekiwać tygodniami na zaprojektowanie i zatwierdzenie przez projektantów Groclinu nowych wzorów, zrobić te fotele zgodnie z tym jakie były oryginalnie???? Po co wymyślać nowe wzory, skoro dla większości z Forumowiczów (jak sądzę) ciekawsze będą fabrycznie nowe oryginały? Dbamy o każdy detal, a tu nagle wymyślamy (tracąc masę czasu) nowe wzory, mając możliwość sięgnięcia po historyczne????? Nie rozumiem...


Pożyjemy, zobaczymy bo dopiero mają szukać ewentualnych resztek oryginalnych materiałów, bo właśnie chodzi o to, że tych starych i oryginalnych wzorów może już nie być. Jak na razie mam ustne zapewnienie o dwóch czarno-czerwonych kompletach, które powinno się udać zrobić. Na obydwa są już chętni. Ja też chcę zielone do mojego FL'a ale nie wiadomo czy uda się taki materiał znaleźć.

Nawet jeśli będą to nowe wzory wcale nie muszą być brzydsze od tych, które były 20 lat temu ( tak, tak ... tyle albo i więcej mają używki) :)

Osobiście uważam, że zrobione jednego projektu z całymi czarnymi groclinami to byłby całkiem sensowny pomysł. Pasowałyby do każdego malucha.... no może poza ST :)

rafał - 2012-11-22, 14:45

[quote="Layco"]Jestem po kolejnej rozmowie.

Logo Inter Groclin - NO PROBLEM :) Może być takie jak w oryginale czyli plastikowe kółeczko lub wyhaftowane. Jutro lub pojutrze będę miał próbki materiałów. Uwaga !!! Maja być takie jak wychodziły w oryginałach.


Nic już nie rozumiem, ale wezmę co będzie.

Layco - 2012-11-22, 14:54

Musimy poczekać na to co mają. Może będą jakieś oryginalne materiały z epoki ale niekoniecznie wszystkie. Jeśli będzie niebieski to nie każdy wsadzi sobie taki fotel np. do czerwonego malucha.

Wiele zdjęć w necie przedstawionych groclinów były robione na zamówienie np. czarno-pomarańczowe czy brązowe. Nikt nie broni też sobie zamówić. Tak jak mówiłem cena x 2, no chyba ,że ktoś ma lepsze ode mnie zdolności negocjacyjne to może sobie to sam zamówić. Ja zbieram listę po to, żeby było taniej bo wiadomo, że klienta z kilkunastoma kompletami potraktują lepiej niż z jednym.

Pozwolę sobie zamieścić dotychczasową, wstępną listę chętnych i ilość kompletów:

Mateusz Czopko 1
Leszek Coccolino 1
Aron Kołodziejski 1
Mateusz Muszka 1
Idziak Tomasz 1
Tomasz Jędrysiak 1
Rafał Wasilewski 1 lub 2
Grzegorz Sztobryn 2 lub 3
Rafał Majewski 1
Jakub Kruk 1
Marcin Misiaszek 1
Marcin Beno 1
Krzysztof Domagała 1
Szarmach Piotr 1
Michał Chaciński 1 lub 2

W sumie: 16-19 kompletów.

Chętnych na fotele zapraszam na maila: chatami@o2.pl
W mailu proszę o miejscowość i numer telefonu.

JustRalf - 2012-11-22, 15:14

Jak już iść w ORYGINAŁ i "uniwersalność" za razem... to ja bym był za tym wzorem:


Krzysiek. - 2012-11-22, 16:06

A pomyśleć że za używane biało-czarne IG zgarnąłem więcej niż za nowe :mrgreen:
Cena naprawdę dobra :)

Domage - 2012-11-22, 20:20

Krzysiek., Ja kupiłem malucha z IG, sprzedałem fotele i miałem malucha za free :lol2:

Czekamy na wzory, btw ta akcja ograniczona jest tylko do Rezerwy czy wieści rozeszły się dalej ?

wilq1902 - 2012-11-22, 20:24

Chyba nie tylko do Rezerwy. Na facebooku widziałem również informację o IG ;)
PiatasE - 2012-11-22, 20:40

Jak już będą wzory to można będzie dopisać się do listy?
Delmut - 2012-11-22, 20:41

wilq1902 napisał/a:
Chyba nie tylko do Rezerwy. Na facebooku widziałem również informację o IG ;)

Jak dla mnie majstersztyk marketingu... Wbił się na forum i wcisnął kit, że kupił etc...
Pewnie pracuje w IG, ale... uważam, że to świetna sprawa!!

Fajnie, że takie firmy same wychodzą do klienta.

rafał - 2012-11-22, 21:34

Fajnie, że takie firmy same wychodzą do klienta.[/quote]





Nie wierze,ze to jakas groclinowa akcja. Dla tak duzej firmy nasze kilkanascie foteli kompletnie nie ma znaczenia. Predzej już jakas prywatna incjatywa rodzinna...

cezek_ - 2012-11-22, 21:36

Ciekawe czy maja jeszcze takie materiały


Delmut - 2012-11-22, 21:42

rafał napisał/a:
Nie wierze,ze to jakas groclinowa akcja. Dla tak duzej firmy nasze kilkanascie foteli kompletnie nie ma znaczenia. Predzej już jakas prywatna incjatywa rodzinna...

A co dać praktykantom do roboty??






Fotele do Malucha. Ryzyko niewielkie, a i zarobić można...
KLIK

cezek_ - 2012-11-22, 21:53

no popatrz, z polonezowymi wydaje mi się ze może być ciężko kiedyś dzwoniłem i pytałem sprawdzali na magazynach i dostałem informacje ze do malucha mogą zrobić jakie tylko chce ale do poloneza niestety nie bo nie maja szablonów.
rafał - 2012-11-22, 21:53

O,to prawdopodobne !
1kera - 2012-11-22, 22:35
Temat postu: wzory
Też chętnie zobaczyłbym wzory tych kolorów. Nadal też nie wiemy jak mają te fotele wyglądać. Podoba mi się, że ktoś chce zamówić większą ilość ale... jak bedzie wyglądała logistyka całego zamówienia. Zamawia jeden - odbiera jeden i rozsyła, czy dostawca wysyła fotele kurierem.
głodny - 2012-11-22, 22:49

Co do wypowiedzi niektórych że nie da się takich foteli zrobić taniej niż 400zł to niestety nie mogę się zgodzić. Regenerowałem zarówno IG jak i kubełki, więc coś tam doświadczenia w temacie mam, ale dobrze że powstała taka inicjatywa. Z nie cierpliwością czekam na efekt i pierwsze fotki :D
Delmut - 2012-11-22, 23:00

głodny napisał/a:
Co do wypowiedzi niektórych że nie da się takich foteli zrobić taniej niż 400zł to niestety nie mogę się zgodzić. Regenerowałem zarówno IG jak i kubełki, więc coś tam doświadczenia w temacie mam, ale dobrze że powstała taka inicjatywa. Z nie cierpliwością czekam na efekt i pierwsze fotki :D

Ale trzeba mieć wkład w postaci dwóch IG... A to często ponad 100zł :/ :/ :/ Tutaj za 400zł mamy nówki...

głodny - 2012-11-22, 23:06

Jak bym płacił już tyle to na pewno chciałbym odpowiedni model fotela do odpowiedniego auta. Przecież nie zamontował bym w FL'u foteli z EL

Edit:

Właśnie znalazłem foto foteli przejściowych IG
Czyli siedzisko płaskie ale osobno obszywane są dolne boczki.


Delmut - 2012-11-22, 23:11

głodny napisał/a:
Jak bym płacił już tyle to na pewno chciałbym odpowiedni model fotela do odpowiedniego auta. Przecież nie zamontował bym w FL'u foteli z EL

A tu się zgadzam ;) ;) ;)

paluszek - 2012-11-22, 23:33

Delmut napisał/a:
rafał napisał/a:
Nie wierze,ze to jakas groclinowa akcja. Dla tak duzej firmy nasze kilkanascie foteli kompletnie nie ma znaczenia. Predzej już jakas prywatna incjatywa rodzinna...

A co dać praktykantom do roboty??






Fotele do Malucha. Ryzyko niewielkie, a i zarobić można...
KLIK


Nie no nie jest aż tak źle Kolego ja tam widziałem starszych gości co chyba zęby zjedli na tapiserstwie nie jakieś tam młokosy.
Powiem jeszcze raz podejście do klienta na najwyższym poziomie a ja przecież zamawiałem tylko 1 komplet nie 100szt a mnie nie olali.
Pełna profeska.

Redragoon - 2012-11-22, 23:34

głodny, Widziałem ostatnio takie fotele (tylko dwa przednie) w prawie idealnym stanie (ponieważ nie były nowe) za 90zł :D
rafał - 2012-11-23, 07:36

Paluszek, bo my tu rozmawiamy o tym, ze to TY jestes takim "mlokosem"...
Layco - 2012-11-23, 09:21

Delmut napisał/a:
wilq1902 napisał/a:
Chyba nie tylko do Rezerwy. Na facebooku widziałem również informację o IG ;)

Jak dla mnie majstersztyk marketingu... Wbił się na forum i wcisnął kit, że kupił etc...
Pewnie pracuje w IG, ale... uważam, że to świetna sprawa!


Ja wrzucałem info na facebooku ;)
www.facebook.com/126pKRuising

PiatasE napisał/a:
Jak już będą wzory to można będzie dopisać się do listy?


Na razie zbieramy chętnych bo to od ich ilości będzie uzależniona cena. Jeśli jesteś wstępnie zainteresowany (myślę, że wiele rzeczy jest już wyjaśnionych) to wyślij maila.

1kera napisał/a:
Też chętnie zobaczyłbym wzory tych kolorów. Nadal też nie wiemy jak mają te fotele wyglądać. Podoba mi się, że ktoś chce zamówić większą ilość ale... jak bedzie wyglądała logistyka całego zamówienia. Zamawia jeden - odbiera jeden i rozsyła, czy dostawca wysyła fotele kurierem.


Listę osób z danymi kontaktowymi dostanie IG i wtedy bezpośrednio będzie płatność i wysyłka. Ja się nie chcę bawić w tym temacie w pośrednika.

Aktualizacja listy:

Mateusz Czopko 1
Leszek Coccolino 1
Aron Kołodziejski 1
Mateusz Muszka 1
Idziak Tomasz 1
Tomasz Jędrysiak 1
Rafał Wasilewski 1 lub 2
Grzegorz Sztobryn 2 lub 3
Rafał Majewski 1
Jakub Kruk 1
Marcin Misiaszek 1
Marcin Beno 1
Krzysztof Domagała 1
Szarmach Piotr 1
Michał Chaciński 1 lub 2
Dawid Żaczek 1
Łukasz Duda 1
Krzysztof Boba 1
Adam Szczepański 1
Grzegorz Hackiewicz 1

W sumie: 21-24 komplety

paluszek - 2012-11-23, 09:50

rafał napisał/a:
Paluszek, bo my tu rozmawiamy o tym, ze to TY jestes takim "mlokosem"...


Hehe wcale się nie gniewam chciałbym być takim "młokosem" :) w rzeczywistości bo na forum to wiadomo raczkuję tu dopiero...

mtts - 2012-11-23, 10:45

W temacie z IG już kiedyś było info, że jest szansa na kupno nowych, tylko chyba wszystkim umknęło. ;)
leszek coccolin - 2012-11-23, 19:22

Witam :) wczoraj zdobyłem za tzw dobrą butelkę komplecik IG w super stanie :) więc przepraszam i proszę mnie skreślić z listy chętnych z zakupu .
Layco - 2012-11-24, 11:32

Zrobione :)
paluszek - 2012-11-24, 12:03

leszek coccolin napisał/a:
Witam :) wczoraj zdobyłem za tzw dobrą butelkę komplecik IG w super stanie :) więc przepraszam i proszę mnie skreślić z listy chętnych z zakupu .

Gratulacje.
Pokaż nam fotki tego zestawu jeśli to nie problem.
PS.
Jakiś czas temu też za flaszeczkę zdobyłem sporo maluchowych części z egzemplarza który niestety kończył swój czas na złomie.
Mam z niego tabliczkę znamionową na pamiątkę :)

Natt - 2012-11-24, 12:16

Mnie również możesz wypisać z listy (Wyslalem dane via mail)
Jak kolega powyżej nabyłem komplet Inter Groclinów.

paluszek - 2012-11-24, 12:20

No proszę jaki ruch się zrobił w sprawie IG :)
rafał - 2012-11-24, 12:25

Qrva,nagle wszyscy super gocliny kupuja za grosze. Dajcie i mi pare kompletow...
Natt - 2012-11-24, 12:46

rafał,
Chcialbym dać pare groszy za komplet IG...
Ale warto szukać, tych foteli na rynku jest super ograniczona ilosc i jak juz sie znajdzie komplet w stanie dobrym to warto i pięć stów dać - super komfort, niesamowicie wygladają w 126 i nawet jak z czasem zechcemy je sprzedać to sadze, ze nie stracimy na tym grosza. :P

rafał - 2012-11-24, 12:58

Zgadzam się Toba , Natt w 100%. Zdziwilo mnie tylko,ze ludzie,ktorzy wierza,ze kupia NOWE Grocliny,nagle wycofuja się, bo aqrat kupili taniutko...
Mateusz9510 - 2012-11-24, 15:28

bylaby mozliwosc kupna jednego fotela ?
Layco - 2012-11-25, 10:47

Nie wiem, ja rozmawiam o kompletach.

Skoro jest możliwość kupna nowych to dziwi mnie, że ludzie chcą kupować używki :) Ale no problemo, skreślam :)

1kera - 2012-11-25, 20:16
Temat postu: pyt
tak trochę wiemy, że nic nie wiemy.. Ludziska proszą o foty,,, a jak będzie wyglądała dystrybucja tych zamówionych 10-20 kompletów ?
xemup - 2012-11-25, 20:18

Była już informacja o tym - przejrzyj temat.
Mateusz9510 - 2012-11-25, 20:37

W skład kompletu wchodzą też boczki drzwiowe ?
cezek_ - 2012-11-25, 21:11

Ja bym chetnie wzial gdybym wiedzial cokolwiek na temat tapicerki interesuje mnie tylko i wylacznie taka jak byla w oryginale
Layco - 2012-11-26, 09:34
Temat postu: Re: pyt
1kera napisał/a:
tak trochę wiemy, że nic nie wiemy.. Ludziska proszą o foty,,, a jak będzie wyglądała dystrybucja tych zamówionych 10-20 kompletów ?


ad.1. W jakim języku pisać żebyś zakumał że teraz przyjmujemy wstępną chęć na zakupu foteli, która do niczego nie zobowiązuje ?

ad.2. Czego mam ci przysłać fotki ... ? Gołych stelaży ?

ad.3. Gołębiami pocztowymi, bo przecież nie ma innych środków dystrybucji w Polsce.

Sorka ale nie mogę z takimi wpisami. Zamiast przeczytać temat od początku do końca to zawsze wyskoczy jakiś filip z konopi.

Mateusz9510 napisał/a:
W skład kompletu wchodzą też boczki drzwiowe ?


Nie było o tym mowy ale mogę zapytać czy jest taka opcja. Pewnie będzie ale tak jak z tylną kanapą, czyli obszycie przez Ciebie wysłanych. Co do kosztów nie nie chcę strzelać. Zapytam przy najbliższej okazji jak się na to zapatrują.

Nie chcę też do chłopa dzwonić co dwa dni bo powiedział, że musimy chwile poczekać bo jest to większe zamówienie i powiedział, że się odezwie jak odrobią się z dotychczasowych zleceń. Jak się nie odezwie do przyszłego tygodnia to ja na pewno się z nim skontaktuję i poproszę o jakiś, przynajmniej mniej więcej określony termin przedstawienia projektów.

Layco - 2012-11-26, 16:01

U W A G A ! ! !

Dostałem wzory nowych foteli Inter Groclin !!!
Z racji, że muszę wyjść chwilowo z domu gdzieś za godzinkę wszystko szczegółowo opiszę !

Zdradzę jedno. Są 2 fabryczne wzORYz epoki a jeden FL drugi EL !!!

W sumie 5 wzorów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cierpliwości :E

Domage - 2012-11-26, 16:09

Layco, trzeba było nic nie pisać, tylko o 17 wrzucić te wzory.. bo tak, to tylko nam smaka narobiłeś :roll:
Delmut - 2012-11-26, 16:15

Layco napisał/a:
U W A G A ! ! !

Dostałem wzory nowych foteli Inter Groclin !!!
Z racji, że muszę wyjść chwilowo z domu gdzieś za godzinkę wszystko szczegółowo opiszę !

Zdradzę jedno. Są 2 fabryczne wzORYz epoki a jeden FL drugi EL !!!

W sumie 5 wzorów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cierpliwości :E

Co za koleś :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Połowa tutaj pragnie tych wzorów bardziej niż młodych cycków...

Oderwał Cię ktoś kiedyś od cycków, oderwał kurwa?? :twisted: :twisted: :twisted: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

hacki - 2012-11-26, 16:19

:mrgreen: :mrgreen: dawaj dawaj bo piana z pyska leci :lol2:
Delmut - 2012-11-26, 16:28

Layco napisał/a:
Zdradzę jedno. Są 2 fabryczne wzORYz epoki a jeden FL drugi EL !!!

Obstawiamy??
Moje typu:


cezek_ - 2012-11-26, 17:10

E tam delmut niema jak tam młode cycki:) Ale dzięki grokom lachony będą walic do malucha drzwiami i uchylnymi szybami:D

Moje typy to takie:)




hacki - 2012-11-26, 17:11

ja obstawiam


edit; cezek wybrał podobne :(

Layco - 2012-11-26, 17:18

Momento, dopiero do domu wlazłem. Muszę uaktualnić listę chętnych, ponumerować wzory żeby nie było bałaganu i żeby każdy mógł zamawiać numerkami. 10-20 minutek :)
głodny - 2012-11-26, 17:20

Szyyyyyyybko bo zaraz wychodzę a jeszcze chce zobaczyć :E
Layco - 2012-11-26, 17:39

Tera ta....

1. Każdy wzór jest oznaczony numerem.
2. Zamawiając proszę wysłać ponownie do mnie maila na adres chatami@o2.pl z wybranym numerem wzoru i imieniem oraz nazwiskiem.
3. Pierwszeństwo w zamawianiu wzorów mają osoby z listy. Można się dopisać ale nie gwarantuję dostępności każdej ilości.

Dajemy sobie na zamówienie wzorów czas do 9 grudnia czyli do końca przyszłego tygodnia.

Potem IG dostanie listę i będzie z każdym z niej kontaktował się indywidualnie. Wpłata indywidualna i przesyłka to samo.

Oto wzory:














Dzigi53 - 2012-11-26, 18:21

Wzór pierwszy najlepszy ;)
Layco - 2012-11-26, 18:30

Jak dla mnie rudy będzie kozak :) ... tylko nie do każdego koloru malucha.
freeman1982 - 2012-11-26, 18:42

Ja rezygnuję z zakupu.
Layco - 2012-11-26, 18:45

freeman1982 napisał/a:
Ja rezygnuję z zakupu.


...to wyślij maila z łaski swojej. Każdego kto rezygnuje proszę o maila bo jeszcze nie mam zdolności rozszyfrowywania z nicka, danych osobowych.

Mateusz9510 - 2012-11-26, 18:47

2 wzór MEGA ! :D
bzyku - 2012-11-26, 18:51

Rezygnuje z zamówienia (wysłałem maila), bo szczerze to dupy nie urywają, wyglądają jak marne podróby i jeszcze za taką kasę... nie postarali się panowie w IG.
freeman1982 - 2012-11-26, 18:53

Spoko wysle i tak podawałem nicka z rezerwy jak już :P
kapsel - 2012-11-26, 18:54

nóż w kieszeni się otwiera jak czytam takie posty.
cezek_ - 2012-11-26, 19:41

ja to bym materiał sobie kupił z pierwszego wzoru z Kaczorem to załatwiasz te fotele?
Layco - 2012-11-26, 20:33

bzyku napisał/a:
Rezygnuje z zamówienia (wysłałem maila), bo szczerze to dupy nie urywają, wyglądają jak marne podróby i jeszcze za taką kasę... nie postarali się panowie w IG.


Za jaką kasę ? Ostatnio za 150 zł naprawiłem sobie fotel w Sportingu. Wiem, że najlepiej by było jakby cały komplet był za 100 zł no ale niestety ciężko stary. Musisz sobie sam naruchać :)

cezek_ napisał/a:
ja to bym materiał sobie kupił z pierwszego wzoru z Kaczorem to załatwiasz te fotele?


Nie rozumiem. Pierwszy wzór jest normalnie dostępny.

cezek_ - 2012-11-26, 20:59

Gdzie jest dostepny, bo wszyscy z FSo trąbią o taki materiał :D

A groki idze naruchac igly za kwote ponizej 80 w czestochowie sa takie miejsca:D

kaszlak_maniak - 2012-11-26, 22:02

cezek_ napisał/a:
A groki idze naruchac igly za kwote ponizej 80 w czestochowie sa takie miejsca:D


Ja bym wolał mieć nowe. Co z tego że igła i że tanie, jak wypierdziane. A to co tutaj możecie zamówić to jest NOWE! A połowy postów to się nawet nie dało czytać... Jeszcze nic nie wiadomo, o czym wyraźnie było napisane, a tu fala pytań. A czy będą takie? A takie? A srakie? A w takim kroju? A z boczkami? Może kurwa podsufitkę jeszcze gratis? Niektórzy chyba nawet w ogóle nie docenili starań kolegów, że udało się uzyskać możliwość wyprodukowania jeszcze takich NOWYCH foteli i to jeszcze z rabatem. Tylko aaaaa to i tak za drogo, na allegro, albo w częstochowie się narucha taniej. Wzory zobaczyli to łeeeeee nie podoba mi się, kupię lepiej wypierdziane, wszyscy nagle mają takie zadbane, idealne, wypieszczone klasyki, że im nieepokowy wzór będzie przeszkadzał... Jak tam chcecie, jeździjcie sobie w wypierdzianych.

Sam bym się skusił na taki komplecik we wzorze 2, 3 lub 4, tylko na razie to mnie nawet na wypierdziany komplet z częstochowy nie stać... :roll: Chociaż do 9 grudnia trochę czasu jeszcze jest, więc kto wie...

Layco, czy gdybyś przed tym 9 grudnia jeszcze się przypadkiem kontaktował z fabryką, mógłbyś zapytać, czy w przypadku kompletu do BISa cena by się zmieniła? Chodzi oczywiście o to, że kanapa jest inna i byłoby przy niej ciut więcej do rozebrania, a nie wiadomo jak fabryka do tego podejdzie. Być może nie zrobi to różnicy, no ale zapytać zawsze można.

JustRalf - 2012-11-26, 22:09

Layco napisał/a:
Tera ta....

1. Każdy wzór jest oznaczony numerem.
2. Zamawiając proszę wysłać ponownie do mnie maila na adres chatami@o2.pl z wybranym numerem wzoru i imieniem oraz nazwiskiem.
3. Pierwszeństwo w zamawianiu wzorów mają osoby z listy. Można się dopisać ale nie gwarantuję dostępności każdej ilości.

Dajemy sobie na zamówienie wzorów czas do 9 grudnia czyli do końca przyszłego tygodnia.

Potem IG dostanie listę i będzie z każdym z niej kontaktował się indywidualnie. Wpłata indywidualna i przesyłka to samo.

Oto wzory:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek



OK, w takim razie ja się wycofuję, można mnie wykreślić z listy ;)
(mail też poszedł)

rafał - 2012-11-26, 22:13

[quote="kaszlak_maniak"]
cezek_ napisał/a:
A groki idze naruchac igly za kwote ponizej 80 w czestochowie sa takie miejsca:D


Ja bym wolał mieć nowe. Co z tego że igła i że tanie, jak wypierdziane. A to co tutaj możecie zamówić to jest NOWE! A połowy postów to się nawet nie dało czytać... Jeszcze nic nie wiadomo, o czym wyraźnie było napisane, a tu fala pytań. A czy będą takie? A takie? A srakie? A w takim kroju? A z boczkami? Może kurwa podsufitkę jeszcze gratis? Niektórzy chyba nawet w ogóle nie docenili starań kolegów, że udało się uzyskać możliwość wyprodukowania jeszcze takich NOWYCH foteli i to jeszcze z rabatem. Tylko aaaaa to i tak za drogo, na allegro, albo w częstochowie się narucha taniej. Wzory zobaczyli to łeeeeee nie podoba mi się, kupię lepiej wypierdziane, wszyscy nagle mają takie zadbane, idealne, wypieszczone klasyki, że im nieepokowy wzór będzie przeszkadzał... Jak tam chcecie, jeździjcie sobie w wypierdzianych.



św. racja!

bzyku - 2012-11-26, 22:13

Ja tylko wyraziłem swoją opinię, dla mnie za bardzo odbiegają od oryginału przez co nie podobają mi się. kaszlak_maniak, tak będę jeździł w wypierdzianych :roll:
michau - 2012-11-26, 22:18

Layco napisał/a:
Pierwszy wzór jest normalnie dostępny.

ale GDZIE?! jak jest to kupuje i to w duzej ilosci :roll:

JustRalf - 2012-11-26, 22:29

bzyku napisał/a:
Ja tylko wyraziłem swoją opinię, dla mnie za bardzo odbiegają od oryginału przez co nie podobają mi się. kaszlak_maniak, tak będę jeździł w wypierdzianych :roll:


Zgadzam się i również pozostanę przy swoich "wypierdzianych" ;)

rafał - 2012-11-26, 22:38

tak będę jeździł w wypierdzianych :roll: [/quote]

Zgadzam się i również pozostanę przy swoich "wypierdzianych" ;) [/quote]






Jak to mówią...gusta nie podlegają dyskusji.

JustRalf - 2012-11-26, 23:12

rafał napisał/a:

Jak to mówią...gusta nie podlegają dyskusji.


A mimo wszystko swoje 5gr musisz wcisnąć :lol2:

lukaszc - 2012-11-26, 23:13

polska to jednak głupi kraj :/
cezek_ - 2012-11-26, 23:18

Dlaczego? Jak ktoś ma Ela i chce mięć oryginał to ok ten wzor z ELa jest podobny do oryginalu ale FLowy kiepsko, w 94 bywaly takie przejściówki (boki obszyte razem z środkiem). Ja osobiscie wolał bym sobie dac do obszycia i miec oryginalne mim to ze kosztowało by mnie to przykładowo 4X tyle co nowe nie oryginalne:D Niech IG sie postara i zrobi wzor z Fla wtedy bedzie napewno wiecej chetny ( tak wiem w nie maja stelazy z Fla ale zawsze mozna dorobic jesli bylo by zainteresowanie).
Malina - 2012-11-26, 23:21

JustRalf napisał/a:
rafał napisał/a:

Jak to mówią...gusta nie podlegają dyskusji.


A mimo wszystko swoje 5gr musisz wcisnąć :lol2:

I jak zwykle najlepiej obrzucić się gównem i szydzić.
A bo ten mje wytknół że mój gust jest be!
Ludzie dorośli jesteście. :roll:
Napiszcie że nie chcecie i wyślijcie maila (co już wydaje mi sie dziwne, skoro nagle wszyscy chcieli nówki fotele a teraz odwrót, no to cos tu nie tak)
Tyle mam do powiedzenia. Tych co kupią prosiłbym o pochwalenie się na forum wnętrzem zamontowanym w maluchu, szczególnie jak ktoś wybierze te nowe wzory. ;)
Dziękuję za uwagę i pozdrawiam.

Delmut - 2012-11-26, 23:24

Layco napisał/a:


A ja się pochwalę...
Zamówiłem do zielonej Wadery :) :) :)

JustRalf - 2012-11-26, 23:33

MalinaDJ napisał/a:
JustRalf napisał/a:
rafał napisał/a:

Jak to mówią...gusta nie podlegają dyskusji.


A mimo wszystko swoje 5gr musisz wcisnąć :lol2:

I jak zwykle najlepiej obrzucić się gównem i szydzić.
A bo ten mje wytknół że mój gust jest be!
Ludzie dorośli jesteście. :roll:
Napiszcie że nie chcecie i wyślijcie maila (co już wydaje mi sie dziwne, skoro nagle wszyscy chcieli nówki fotele a teraz odwrót, no to cos tu nie tak)
Tyle mam do powiedzenia. Tych co kupią prosiłbym o pochwalenie się na forum wnętrzem zamontowanym w maluchu, szczególnie jak ktoś wybierze te nowe wzory. ;)
Dziękuję za uwagę i pozdrawiam.


No ja tak zwyczajnie zrobiłem :mrgreen:
Napisałem, że rezygnuję, wysłałem maila, no i napisałem, że popieram zdanie jednego z przedmówców.

Jestem umówiony na przyszły sezon z jednym tapicerem...
jeszcze nie wiem na czym stanie, bo pomysłów jest kilka.
Ale jak się dowiedziałem o pomyśle zamówienia foteli "u źródła" to się mocno nastawiłem na ORYGINALNE kroje...
Mam FLa i chciałbym wnętrze jak najbardziej zbliżone oryginałowi...
Panowie z IG w ogóle się nie postarali (jeśli chodzi o FLa).
Dlatego też na bazie swojego wnętrza zrobię u tapicera coś po swojemu a przynajmniej będę miał swoje "duże poduchy" ;)

Wypierdziane? Tak, będę miał swoje wypierdziane fotele... ale bliżej im będzie do oryginału niż tym "propozycjom" powyżej ;)

I w razie jak by ktoś chciał na siłę zrozumieć moje słowa inaczej...
I TAK WIELKI SZACUN DLA KOLEGI Layco, że wystąpił z inicjatywą!

rafał - 2012-11-26, 23:40

I TAK WIELKI SZACUN DLA KOLEGI Layco, że wystąpił z inicjatywą![/quote]





I właśnie od tego ładnie byłoby zacząć, Ralf.
A ponadto, naprawdę nikt raczej "nie obrzucił Cię gównem". Może jesteś po prostu trochę za bardzo napięty? Nie pierwszy raz widzę, że nerwowo reagujesz. Jednak, jeśli poczułeś się urażony- przepraszam.

kaszlak_maniak - 2012-11-26, 23:41

cezek_ napisał/a:
Niech IG sie postara i zrobi wzor z Fla


Człowieku, co Ty gadasz w ogóle? IG ma już dawno w dupie te maluchowskie fotele, bo dla nich jako firmy to nie jest praktycznie żaden wielki zarobek, jak ktoś kupi te 10 czy 20 kompletów. Mogliby sobie w ogóle tym głowy nie zawracać i to jest swego rodzaju uprzejmość z ich strony, że jeszcze zgodzą się w ogóle taką partię na zamówienie wykonać i to po kosztach.

JustRalf - 2012-11-26, 23:44

rafał napisał/a:

I właśnie od tego ładnie byłoby zacząć, Ralf.
A ponadto, naprawdę nikt raczej "nie obrzucił Cię gównem". Może jesteś po prostu trochę za bardzo napięty? Nie pierwszy raz widzę, że nerwowo reagujesz. Jednak, jeśli poczułeś się urażony- przepraszam.


Ej,weź przeczytaj jeszcze raz powyższe odpowiedzi, OK?
Bo chyba Ci się coś pomieszało i to mocno :lol2:

Ja nie pisałem NIC o "obrzucaniu gównem"!
Sam nie wiesz, kogo cytujesz?
Również nie czuję się urażony, już na pewno nie Twoimi odpowiedziami ;)

Czytaj komu i na co odpisujesz ;)

rafał - 2012-11-26, 23:53

Ralf,odpisywałem Tobie i temu, kto uważał Cię za utytłanego,ale całe to gadanie bez sensu. Jak dla mnie- koniec dyskusji, zresztą Ty i tak zawsze wiesz lepiej. Nie róbmy trzody w temacie kolegi, który sporo pracy włożył bezinteresownie, żebyśmy mogli mieć coś fajnego. Postaraj się trochę zrelaksować.
JustRalf - 2012-11-26, 23:55

rafał napisał/a:
Ralf,odpisywałem Tobie i temu, kto uważał Cię za utytłanego,ale całe to gadanie bez sensu. Jak dla mnie- koniec dyskusji, zresztą Ty i tak zawsze wiesz lepiej. Nie róbmy trzody w temacie kolegi, który sporo pracy włożył bezinteresownie, żebyśmy mogli mieć coś fajnego. Postaraj się trochę zrelaksować.


Swoje "rady" wsadź sobie w kieszeń, ok? :)
Co do zaśmiecania wątku... z tym wyjątkowo się z Tobą zgodzę!
Dlatego koniec tematu ;)

PS: ale i tak zwracaj większą uwagę komu i na co odpisujesz.
Bez odbioru.

hacki - 2012-11-27, 08:27

kaszlak_maniak napisał/a:
Człowieku, co Ty gadasz w ogóle? IG ma już dawno w dupie te maluchowskie fotele, bo dla nich jako firmy to nie jest praktycznie żaden wielki zarobek, jak ktoś kupi te 10 czy 20 kompletów. Mogliby sobie w ogóle tym głowy nie zawracać i to jest swego rodzaju uprzejmość z ich strony, że jeszcze zgodzą się w ogóle taką partię na zamówienie wykonać i to po kosztach.

wszystko na temat ;p

Layco - 2012-11-27, 09:31

U W A G A ! ! !

Kolejne ważne informacje.

Będą kolejne wzory. Przynajmniej kilka. Mogą być różne wstawki lecz na tą chwilę nie wiem dokładnie jakie kolory. Na pewno fiolet, żółty itd.

Druga sprawa : Jest możliwość obszycia boczków do kompletu w dowolny sposób. Cena z całym kompletem foteli 500 zł.

Przedłużamy przyjmowanie zamówień do końca grudnia a od stycznia zaczynamy produkcję !


Kolejny potwierdzony projekt to całe czarne fotele (to moja przeróbka w photoshopie ale struktura materiału będzie taka sama na całym fotelu w rzeczywistości i ja chyba te wybiorę), pasujące do każdego malucha :



i wizualizacja mniej więcej jak będą wyglądały wzory 3,4,5 na fotelu:



kaszlak_maniak napisał/a:
Layco, czy gdybyś przed tym 9 grudnia jeszcze się przypadkiem kontaktował z fabryką, mógłbyś zapytać, czy w przypadku kompletu do BISa cena by się zmieniła? Chodzi oczywiście o to, że kanapa jest inna i byłoby przy niej ciut więcej do rozebrania, a nie wiadomo jak fabryka do tego podejdzie. Być może nie zrobi to różnicy, no ale zapytać zawsze można.


Myślę, że różnicy nie będzie :) poza tym masz czas do 31 grudnia.

michau napisał/a:
Layco napisał/a:
Pierwszy wzór jest normalnie dostępny.

ale GDZIE?! jak jest to kupuje i to w duzej ilosci :roll:


Na 8. stronie tego tematu.

cezek_ napisał/a:
Ja osobiscie wolał bym sobie dac do obszycia i miec oryginalne


Sam sobie zaprzeczasz. Oryginalne będą tylko z Inter Groclina :) Obszyte będą od ... pana tapicera :)

JustRalf napisał/a:
Jestem umówiony na przyszły sezon z jednym tapicerem... (...) Wypierdziane? Tak, będę miał swoje wypierdziane fotele... ale bliżej im będzie do oryginału niż tym "propozycjom" powyżej ;)


j.w.

Delmut napisał/a:
A ja się pochwalę...
Zamówiłem do zielonej Wadery :) :) :)


Też się waham czy te, czy czarne :)

Generalnie smuci mnie podejście wielu osób do tematu. Może niepotrzebnie się w to ubierałem. Po co w ogóle te komentarze ?

Delmut - 2012-11-27, 10:14

Layco, bez sensu...
Po co się w ogóle męczysz??

Przecież one i tak nie będą oryginalne, a niektóre samochody tutaj to kwintesencja oryginalności i nie może w nich być foteli InterGroclin AD 2013

PS. Piszę priva do Ciebie...

EDIT: To ja jednak poczekam na kolejne wzory i wtedy podejmę całkiem świadomą decyzję 8) 8) 8)

rafał - 2012-11-27, 10:28

Ja zamowie czarne lub (i) czarne z zapowiedzianym zoltym. Dzięki Layco,ze ciagniesz temat.
Layco - 2012-11-27, 10:35

KOLEJNE NOWOŚCI

Nowe wzory w szarościach ( bardzo uniwersalne ) :












Delmut napisał/a:
EDIT: To ja jednak poczekam na kolejne wzory i wtedy podejmę całkiem świadomą decyzję 8) 8) 8)


Na razie mam Cię zaznaczonego na tych, które zamówiłeś ale do końca grudnia możesz zmienić upodobania :)

paluszek - 2012-11-27, 11:11

Widzę, ze chyba z zazdrości co niektórzy wypisują niepotrzebnie jakieś bezsensowne pierdoły.
Jak nie pasuje to po co zaraz takie słowa krytyki panowie.
Kogo stać i komu się podoba i tak sobie zamówi w IG i niech mi ktoś kitu nie wciska, że panowie z IG mogli się lepiej postarać.
Gdyby olali to w ogóle nie podjęli by rozmów i starań.
Ja tam jestem zadowolony, a jak się komu nie podoba to niech najlepiej nie czyta i głupot nie wypisuje.
Pozdrowienia dla wszystkich.

głodny - 2012-11-27, 11:20

Te fotele w kilku szczegółach nie zgadzają się z oryginałem. Pewnie dlatego część osób zrezygnowała. Wzór nr. 2 najbardziej pasuję do oryginału, ale znaczek jest z poloneza i do tego przyszyty nie na materiał a wprost do gąbki powodując niechciane zagłębienie.

Layco czy jest możliwość kupna samych materiałów ?

Layco - 2012-11-27, 11:32

głodny napisał/a:
Te fotele w kilku szczegółach nie zgadzają się z oryginałem. Pewnie dlatego część osób zrezygnowała.


Dobrze, że samochody tych osób się zgadzają z oryginałem ;)

Jak mogą być nie zgodne z oryginałem skoro są wyprodukowane przez IG ? :) Są to oryginały z roku 2013 i tyle. Jak się chce mieć Fiata 126p ST to się szuka ST a jak ELX'a to się szuka ELX'a. Są takie same ? Nie ... ale chyba obydwa są oryginalne bo wyprodukowane przez tą samą fabrykę.

Cytat:
Layco czy jest możliwość kupna samych materiałów ?


Nie wiem, nie zajmuję się tym.

głodny - 2012-11-27, 11:49

To daj jakiś namiar, napiszę do nich.
mtts - 2012-11-27, 12:30

7 bardzo fajna. :)
Co do wyglądu - wiadomo, że nie wyglądają jak model z dłuższym siedziskiem, ale tak czy inaczej są zachowane w przyzwoitym kroju. Są też produkcji IG, więc kwestii oryginalości nie ma co podważać. :)

Wiadomo, że najlepiej to byłoby kupić za taką cenę nowe z epoki, jeszcze w tej legendarnej brązowej odmianie, a jeszcze później wystawić je na Allegro jako rarytas z rarytasów i zarobić 3 krotnie. 8)

Natt - 2012-11-27, 12:36

Jak ktoś szuka grocków z długą poduszką - komplet siedzenia + kanapa to facet od którego brałem moje ma jeszcze jeden komplet, za swoje dałem 450zl a druga para jest duuzo lepsza, wiec ponizej 500 pewnie nie zejdzie. :evil:
FreddieM - 2012-11-27, 13:24

mtts napisał/a:
kwestii oryginalości nie ma co podważać. :)

I jakości, ale może się mylę.
Mi się podobają te fotele, szkoda tylko, że nie ma logotypu IG z maluchowych siedzeń :P Ale jaki problem dorwac na złomie IG w patologicznym stanie i sobie przeszyć? ;)

Jakbym miał 400zł wolne to bym na pewno zamówił jeden kpl. :) Dziwię się. po tym jak zobaczyłem właśnie nowe wzory, że tak mało chętnych jest.

Layco - 2012-11-27, 13:30

Trochę projekty są porozrzucane po temacie więc wkleiłem wszystkie do kupy. Każdy sobie może popatrzeć i porównać. Według mnie wszystkie są OK, jedynie numer 9 mi nie podchodzi, ale gust jest sprawą indywidualną.

Czarne pasują do każdego malucha bez względu na kolor. Pomarańczowe będą miażdżyć, jestem tego pewien. Pasują do białego, pomarańczowego malucha. Wzór 2 to maluchy zielone a 3, niebieskie oraz granatowe. Szare paseczki też są uniwersalne i chyba pasują do każdego lakieru. Nikogo nie namawiam. Myślę też,że jak już każdy będzie się kontaktował w sprawie własnego kompletu z IG po przekazaniu listy to będzie mógł sobie indywidualnie dogadać co i jak chce... i będzie miał zrobione po swojemu.


rafał - 2012-11-27, 13:52

Mi tylko trochę smutno, że w muzeum pokażą wypierdziane i od tapicera...
cezek_ - 2012-11-27, 15:06

Layco napisał/a:
głodny napisał/a:
Te fotele w kilku szczegółach nie zgadzają się z oryginałem. Pewnie dlatego część osób zrezygnowała.


Dobrze, że samochody tych osób się zgadzają z oryginałem ;)

Jak mogą być nie zgodne z oryginałem skoro są wyprodukowane przez IG ? :) Są to oryginały z roku 2013 i tyle. Jak się chce mieć Fiata 126p ST to się szuka ST a jak ELX'a to się szuka ELX'a. Są takie same ? Nie ... ale chyba obydwa są oryginalne bo wyprodukowane przez tą samą fabrykę.

Cytat:
Layco czy jest możliwość kupna samych materiałów ?


Nie wiem, nie zajmuję się tym.


Wsadź sobie fotele z audi przecież tez produkuje je IG:D Takie sranie to tak samo jak bys wsadzisz do ST blachy Ela bo przecież to FSM produkowało :P

Co do oryginalności obszytych oryginałów zawsze można zlecić obszycie w grocinie.

Na razie sam się zastanawiam nad kompletem albo dwóch kompletach 2 wzoru jako lokata kapitalu:D

kaszlak_maniak - 2012-11-27, 15:11

cezek_ napisał/a:

Wsadź sobie fotele z audi przecież tez produkuje je IG:D Takie sranie to tak samo jak wsadzisz do ST blachy Ela bo przecież to FSM produkowało :P


Powiedział posiadacz FLa z klapą i drzwiami z eleganta...

Niektórzy jednak są niereformowalni.

cezek_ - 2012-11-27, 15:13

kaszlak_maniak napisał/a:
cezek_ napisał/a:

Wsadź sobie fotele z audi przecież tez produkuje je IG:D Takie sranie to tak samo jak wsadzisz do ST blachy Ela bo przecież to FSM produkowało :P


Powiedział posiadacz FLa z klapą i drzwiami z eleganta...

Niektórzy jednak są niereformowalni.


Do tego smiecia to nawet by one pasowały te fotele:D ale wole z poloneza

Bosmalem robię czasem 200 czasem 0 km w roku wiec w tym wypadku nie chodzi o komfort tylko o wygląd w bosmalu takich foteli w tym roczniku nie robili :) Jeśli by IG zrobiło fotele do poloneza to wtedy bym kupił do tego j.w śmiecia i do poloneza z 3 komplety bo polonezem jeżdżę na codzien i tu nowe fotele by się przydały chociaż do tego co remontuje znow wole oryginalne i kolo sie zamyka :D

Tak wiem fabryka ma nas w dupie i powinniśmy skakać do niebios ze zrobiła jakie kolwiek fotela, a ja jeszcze bym chciał z poloneza. Przepraszam fabrykę za moje zachowanie :roll:

I żeby nie było podziwiam tych który się włączyli w ten temat bo na pewno wielu z tego skorzysta sam dwa lata temu próbowałem zdziałać coś z IG ale nie dało rady (chociaż o 126p nie pytałem tylko o polonezowe, do malucha wtedy można było sobie taka tapicerkę zamówić jaka bym chciał za około 500zl).

rafał - 2012-11-27, 15:35

Zachodzi tylko pytanie : co jest bliższe oryginałowi? 20 letnie fotele ze szrotu, sto razy łatane, naprawiane, po ingerencjach nieznanych z imienia tapicerów i złotych rączek, czy nowe od właściwego producenta, z kółkiem przyszytym (podobno) niekoniecznie dobrze? Każdy ma prawo sam sobie odpowiedzieć i postępować jak uważa...
I bez urazy, Cezek, ale jak patrzy się na tego malucha z Twojego awatara, to rzeczywiście pojawia się myśl, że najbardziej by tam pasowały kuchenne taborety z góralskiej agroturystyki.

cezek_ - 2012-11-27, 15:41

To tez o tym pisze:D Ze do niego bym mógł wsadzić te fotele bo w nim na oryginalności mi nie zależy ale wole wsadzić wypierdziane kubełki z poloneza bo dla mnie są wygodniejsze.

A tak BTW to ten smietnik z mojego awatora byl kupiony dla idealnych wypierdzianych groclinow dobrze ze je wyjąłem bo az bylo zal patrzeć na takie perełki w takim smieciu :)

A pytal ktos o seryjne fotele do malucha czy mogli by dorobić w orgi materiale? ( wiem ze maja w dupie nas i cale 126p a robia to tylko z grzecznosci i bez zysku ale moze maja walajace sie stelaze i material) :)

paluszek - 2012-11-27, 16:17

Słuchajcie nie po to odgrzałem ten temat i dałem info, że w Grodzisku IG ma jeszcze 100 kompletów lotek do malana, by się spierać o to czy komuś to pasuje czy nie, to niech sobie każdy z nas oceni, a nie wytykajcie sobie bzdur nawzajem.
Gdybym ja miał fiacika ST to przecież wiadomo, ze nie założył bym tych foteli ale do mojego uratowanego od złomu FL'a przynajmniej mi pasują i cieszą moją d.
Na koniec dodam, że chyba pasja do fiacika powinna nas łączyć a nie dzielić - amen!

Delmut - 2012-11-27, 16:21

paluszek napisał/a:
Na koniec dodam, że chyba pasja do fiacika powinna nas łączyć a nie dzielić - amen!

I tym akcentem proponuję zakończyć tę bzdurną przepychankę.

seba650 - 2012-11-27, 16:24

Kurcze, fajne te groki, chyba sobie strzele komplet, a co!
jebać biede! :E

Layco - 2012-11-27, 17:16

Ja bym tu admina zaprosił :)

seba650 napisał/a:
Kurcze, fajne te groki, chyba sobie strzele komplet, a co!
jebać biede! :E


... i to mi się podobuje :E Fotele albo się podobają albo nie. Krótka piłka a nie rozwodzenie się nad pierdołami :)

cezek_ napisał/a:
To tez o tym pisze:D Ze do niego bym mógł wsadzić te fotele bo w nim na oryginalności mi nie zależy ale wole wsadzić wypierdziane kubełki z poloneza bo dla mnie są wygodniejsze.


No widzisz .. a ja wsadzam je do 100% oryginalnego FL'a z 93 roku i jestem z tego powodu bardzo zadowolony :)

cezek_ napisał/a:
A tak BTW to ten smietnik z mojego awatora byl kupiony dla idealnych wypierdzianych groclinow dobrze ze je wyjąłem bo az bylo zal patrzeć na takie perełki w takim smieciu :)


To zależy co się lubi, bo ja np. nie lubię wąchać czyiś pierdów.

cezek_ napisał/a:
(...)wiem ze maja w dupie nas i cale 126p(...)


Rozumiem, że mówisz za siebie. Poza tym ogranicz swoje bzdetne przemyślenia bo żałość człowieka bierze. Nie zamówiłeś foteli więc temat raczej Cię nie dotyczy (tak mi się przynajmniej wydaje, na logikę).

cezek_ - 2012-11-27, 17:58

Zamówienia kochany do konca grudnia mozna składać:P

Layco napisał/a:

cezek_ napisał/a:
To tez o tym pisze:D Ze do niego bym mógł wsadzić te fotele bo w nim na oryginalności mi nie zależy ale wole wsadzić wypierdziane kubełki z poloneza bo dla mnie są wygodniejsze.


No widzisz .. a ja wsadzam je do 100% oryginalnego FL'a z 93 roku i jestem z tego powodu bardzo zadowolony :)



to bardzo fajnie ale co mnie to obchodzi?

Bonus - 2012-11-27, 17:59

Napisz jeszcze jeden post, a cie zbanuje. Obiecuje.
Layco - 2012-11-27, 18:48

U W A G A !!!

Zostały tylko dwa wolne komplety z wzorem 01. Kto pierwszy ten lepszy :)

LelonSBL - 2012-11-27, 21:32

czyli pomarańczowych nie można już zamówić?
bzyku - 2012-11-27, 21:38

paluszek napisał/a:
Widzę, ze chyba z zazdrości co niektórzy wypisują niepotrzebnie jakieś bezsensowne pierdoły.
Jak nie pasuje to po co zaraz takie słowa krytyki panowie.
Kogo stać i komu się podoba i tak sobie zamówi w IG i niech mi ktoś kitu nie wciska, że panowie z IG mogli się lepiej postarać.
Gdyby olali to w ogóle nie podjęli by rozmów i starań.
Ja tam jestem zadowolony, a jak się komu nie podoba to niech najlepiej nie czyta i głupot nie wypisuje.
Pozdrowienia dla wszystkich.


Po to jest forum żeby wyrażać swoją opinię, co uczyniłem i będę czynił.

FreddieM - 2012-11-27, 21:41


Layco - 2012-11-28, 08:54

LelonSBL napisał/a:
czyli pomarańczowych nie można już zamówić?


Można ! Mówię, że kończy się TYLKO wzór numer 1 (czerwony) Są jeszcze dwa komplety ! Reszta jak na razie jest normalnie dostępna.

Do 31 grudnia jest czas, żeby sobie zamówić dany wzór ale jeśli któregoś braknie to już bezpośrednio z Inter Groclinem będziecie ustalać ewentualną zmianę koloru.

LelonSBL - 2012-11-28, 09:32

to jak narucham kase to chętnie zamówie pomarańczki
fleczer - 2012-11-28, 10:01

LelonSBL napisał/a:
to jak narucham kase to chętnie zamówie pomarańczki


Dobrze, że termin przedłużony. Jak obrabuję Mikołaja, wygram w totka, zarobię pod latarnią albo w jakikolwiek inny sposób zdobędę kasę to też takie zamówię. :roll: Rude do mojej cegiełki by podpasowały pięknie :roll:

Layco - 2012-11-28, 10:06

A ja sobie zamawiam identyczny wzór jaki mam w Polonezie Caro w IG Relaxach - wzór 8. Siedziałem wczoraj pół godziny przy moim FL'u i nie mogłem się zdecydować czy czarne czy zielone... więc wziąłem popiel :) Będzie mi pasował, bo wszystko w środku jest w sumie szaro czarne.


LelonSBL - 2012-11-28, 10:17

u mnie ciężko z kasą bo mam 1500zł długu i w lutym na prawko ide ale zobacze co się da zrobic
paluszek - 2012-11-28, 15:18

[quote="

Po to jest forum żeby wyrażać swoją opinię, co uczyniłem i będę czynił.[/quote]
Zgadza się o to chodzi, ale co niektórzy niech najpierw przemyślą ze 2 razy zanim coś ( sensownego ) napiszą.

Layco - 2012-11-28, 16:33

Dobra, nie ma co roztrząsać.

Aktualizacja listy.

Wrzucam tutaj tylko potwierdzone zamówienia i od razu zaznaczam, że kto pierwszy ten lepszy. Z pierwszego wzoru został tylko jeden wolny komplet. Z drugiego tylko 4. Do końca roku można się dopisać lub zmienić wzór zamówienia o ile jeszcze będzie dostępny

Imię i nazwisko / Wzór

1. Michał Chaciński - 08 x 1
2. Łukasz Czopko - 01 x 1 + boczki
3. Mateusz Czopko - 05 x 1
4. Rafał Wasilewski - 02 x 1, 04 x 1
5. Grzegorz Sztobryn - 03 x 1, 04 x 1
6. Adam Szczepański - 01 x 1
7. Grzgorz Hackiewicz- 02 x 1 + boczki
8. Marcin Nawrot - 01 x 1
9. Przemysław Michalik - 06 x 1
10. Kamil Romuzga - 01 x 1

Ilość w sumie : 12 kompletów foteli + 2 komplety boczków

hacki - 2012-11-28, 16:48

Layco, Zapomniałeś dopisać mnie do boczków
Grzesiek

Layco - 2012-11-28, 16:58

Źle mi się wpisało, już poprawione :)
rafał - 2012-12-02, 13:01

Głupi to ma szczęście jednak! zamówiłem wzór drugi i wczoraj znalazłem kanapę w dobrym stanie, w dokładnie tym wzorze!
max - 2012-12-05, 12:14

Layco - zapomniałeś o mnie. Wysyłałem zamówienie na maila. Wzór 2 + boczki
JustRalf - 2012-12-05, 12:20

Z ciekawości wysłałem sam zapytanie do producenta, ile by kosztowało "odtworzenie" mojej tapicerki (http://img543.imageshack.us/img543/4298/ig1td.jpg)

Odpowiedź :E

Witam,
Jeżeli chodzi o wykonanie identycznego kompletu jaki jest na zdjęciu możemy wykonać fotele przednie w całości oraz po otrzymaniu starej kanapy tylnej przetapicerować ją nowym identycznym pokrowcem.
Cena takiej usługi wynosi 1000 zł +VAT.

rafał - 2012-12-05, 13:05

Ciekawe, czy jakby Ci za darmo fotele na forum załatwili, to też byś drążył, czy czasami ktoś na Tobie nie zarobił?
głodny - 2012-12-05, 13:07

Pamiętajcie grocliny od producenta zawsze są lepsze bo IG się podpisuje na niciach ;)
JustRalf - 2012-12-05, 13:18

rafał napisał/a:
Ciekawe, czy jakby Ci za darmo fotele na forum załatwili, to też byś drążył, czy czasami ktoś na Tobie nie zarobił?


Layco napisał jasno, ze w sprawie indywidualnych zamówień (czyli innych niż gotowe wzory) można się samodzielnie kontaktować z firmą.
Skontaktowałem się, dostałem odpowiedź, której treść wkleiłem tutaj i to wszystko.

Wiec odstosunkuj się z łaski swojej od mojej osoby :E

Layco - 2012-12-05, 13:32

głodny napisał/a:
Pamiętajcie grocliny od producenta zawsze są lepsze bo IG się podpisuje na niciach ;)


A jakie to są grocliny nie od producenta ? :)

Mam nadzieję, że teraz nikt już nie powie że 400 zł za całość to dużo.

Max mam już zaktualizowaną listę ale jak na razie jej nie wrzucałem.

głodny - 2012-12-05, 13:48

Layco napisał/a:
A jakie to są grocliny nie od producenta ? :)


A no takie zregenerowane u tapicera (według niektórych oczywiście).

To co napisali JR'owi to trochę absurd bo tapicer na pewno nie policzył by sobie tyle.

JustRalf - 2012-12-05, 13:49

głodny napisał/a:
Pamiętajcie grocliny od producenta zawsze są lepsze bo IG się podpisuje na niciach ;)


Pytałem, czy by sprzedali sam materiał.
Ale niestety nie mają akurat takiego na magazynie :/

Brak materiału + inny szkielet fotela i zrobiła się ładna sumka ;)


głodny napisał/a:

To co napisali JR'owi to trochę absurd bo tapicer na pewno nie policzył by sobie tyle.


Ja jestem wstępnie umówiony z tapicerem, który wymieni mi tapicerke na fotelach, kanapie i oparciu za 300-350zł ;)
Robiłem u niego już tapicerkę w swoim pierwszym Maluchu i w Matizie żony.
Z jakości jestem zadowolony, zostaje tylko wybór materiału, bo oryginalnego mi niestety nie wytrzepie :roll:

mtts - 2012-12-05, 13:56

JustRalf, odbiegając od tematu - te Twoje IG są w spoko stanie, ja na Twoim miejcu bym szukał jakiegoś kompletu w beznadziejnym stanie, skoro i tak chcesz obszywać. ;)

Kafla za komplecik nowych z epoki.. :lol2: Sporo!

JustRalf - 2012-12-05, 13:59

mtts napisał/a:
JustRalf, odbiegając od tematu - te Twoje IG są w spoko stanie, ja na Twoim miejcu bym szukał jakiegoś kompletu w beznadziejnym stanie, skoro i tak chcesz obszywać. ;)

Kafla za komplecik nowych z epoki.. :lol2: Sporo!



Nie są tak do końca spoko ;)
W jednym wystaje lekko drut i ogólnie są mocno wypłowiałe :>
Kanapa tylko na oparciu na górze ale fotele też na siedziskach.

Z resztą jakie to ma znaczenie? Przeicież nie będę kupować drugiego kompletu do obszycia, bo i po co? :mrgreen:

mtts - 2012-12-05, 14:05

Niby tak, ale są oryginalne. :)

O cenę chodziło mi raczej w kwestii tego, że w sumie 2 razy więcej za coś podobnego.
EOT.

Layco - 2012-12-05, 20:29

Nawet nie wiedziałem, że szkielety są inne. To pewnie dlatego taka suma.
rafał - 2012-12-05, 21:24

Michal, a pamietasz o moich boczkach?
Layco - 2012-12-11, 17:43

Tak, wszystko mam zapisane.

W najbliższych dniach otrzymam próbki materiałów z IG. Niestety z tego co mi wiadomo może się okazać, że kilku z wzorów przedstawionych na zdjęciach nie będzie... między innymi czerwonych pasków :/ ...

To co dostanę ma być na 100 %. Zrobię porządne fotki i opiszę jaki jest dany materiał w fakturze.

Wszystkie materiały są jednak atestowane do stosowania w przemyśle motoryzacyjnym.

Layco - 2012-12-20, 17:34

UWAGA !!! Dotarły do mnie pierwsze Grocliny. Co do osób z listy, IG będzie się kontaktował na początku stycznia. Poprosiłem o wcześniejszą wysyłkę moich bo chciałem porobić fotki a że byłem pewien ich wyglądu po wcześniejszych ustaleniach chciałem to wszystkim pokazać. Poprosiłem o zmianę logotypu na fotelach - udało się i jest tak jak w serii z lat 80. i 90.

Co do samych foteli i mojego pierwszego wrażenia - Z A J E B I S T E i nic dodać, nic ująć. Powiedziałbym nawet, że przeszły moje oczekiwania.

Co do samej formy zapłaty i wysyłki. Wpłacamy na konto IG i opłacamy wysyłkę. Cena DHL to 174 zł ale ja znalazłem taniej i zleciłem wysyłkę przez ActivPost.pl i zapłaciłem za wszystko 67 zł z ubezpieczeniem na 1000 zł.

Pierwsze wrażenie ... porządny równomierny karton.



Otwieramy karton i wszystko jest zabezpieczone a fotele zafoliowane.







Poprawne logo i sposób przyszycia.











Fotele są ekstra i siedzi się lepiej niż na wypierdzielanych ( wiem bo miałem :P )

Zamówienia zbieram do końca grudnia.

mtts - 2012-12-20, 17:45

Na żywo wyglądają o wiele lepiej, super. ;)
rafał - 2012-12-20, 17:45

Niech żałują ci, którzy się zastanawiali i wybrzydzali (choć do końca grudnia, przynajmniej niektórzy, mogą naprawić swój błąd). Zależy mi na jak najszybszym zakupie zamówionych 02 i boczków. Jeśli jest jakaś opcja szybszej wpłaty i realizacji- daj znać. Założyłem zdobytą wcześniej kanapę 02 i wygląda, delikatnie mówiąc, zajebiście. Idealnie pasuje do koloru i wnętrza. Dzięki, że chciało ci się tym zająć.
FreddieM - 2012-12-20, 17:58

Czemu nie mam hajsu :roll:
Piekne.
A z tym logo to już w ogóle bajka!

wilq1902 - 2012-12-20, 17:58

Wyglądają super ;) Aż żałuję, że nie mam gdzie sobie założyć takich IG :mrgreen:
rafał - 2012-12-20, 18:28

wilq1902 napisał/a:
Wyglądają super ;) Aż żałuję, że nie mam gdzie sobie założyć takich IG :mrgreen:



M :) oże na razie w salonie postaw? :)

wilq1902 - 2012-12-20, 18:41

rafał, Nie można mieć wszystkiego :P
Jakub - 2012-12-20, 21:34

rafał nauczył się cytować :shock:
paluszek - 2012-12-20, 22:21

A nie mówiłem, ze są fajniuśkie?!
Ci co żałowali kasy niech tylko żałują hehehehe.
Pozdro.

rafał - 2012-12-20, 22:54

Jakub napisał/a:
rafał nauczył się cytować :shock:



Może to znak, że i Ty powinieneś się czegoś nauczyć?

xemup - 2012-12-20, 22:55

:E
Layco - 2012-12-22, 14:26


- Wolf! - - 2012-12-22, 14:29

Ładnie się prezentują, dobrze że wzór taki stonowany :)
rafał - 2012-12-22, 14:45

Zajebioza.
Grzechu60 - 2012-12-22, 14:47

Super :shock:
Layco - 2013-01-02, 13:31

Lista do IG poszła. Czekajcie na kontakt. Fotele będą wykonane w ciągu kilku najbliższych dni :)
Layco - 2013-01-03, 13:50

Sorki, że post pod postem ale...

Kontaktowali się już z kimś ?

hacki - 2013-01-03, 13:51

nikt się ze mną nie kontaktował
Domage - 2013-01-03, 13:54

nie :roll:
rafał - 2013-01-03, 14:02

Niestety nie, mimo,że czekam z utęsknieniem!
Layco - 2013-01-03, 15:42

Lista poszła wczoraj bo nawet mnie ponaglali żebym im wysłał ... gdyż mają teraz taki okres żeby produkować. Może na dniach się skontaktują.
hacki - 2013-01-04, 14:36

IG się odezwało :) na E-mail
Layco - 2013-01-04, 16:01

Się cieszę :)
hacki - 2013-01-04, 16:07

Ale jak ona napisala że 500zł netto z boczkami to jeszcze potem doliczą vat? czy jak, bo się pogubiłem...
rafał - 2013-01-04, 16:08

Do mnie tez.
Delmut - 2013-01-04, 16:10

hacki napisał/a:
Ale jak ona napisala że 500zł netto z boczkami to jeszcze potem doliczą vat? czy jak, bo się pogubiłem...

Niestety tak :/ :/ :/

Layco - 2013-01-04, 16:11

Odpiszcie, że nie było mowy o netto. Było ustalane 400 zł w sumie lub 500 z boczkami. Może im się coś powaliło.
hacki - 2013-01-04, 16:12

w takim razie to nie będzie 500zł tylko 615zł + wysyłka 67zł :|
edit: napisałem- zobaczymy co odpiszą

Layco - 2013-01-04, 16:15

Piszcie do nich bo chyba im się coś pokręciło

Mój mail z zamówieniem:

Witam,

Przesyłam listę osób chętnych do fotele IG do malucha.

Część osób nie potwierdziła wzoru. Wysyłka oraz wszelkie sprawy związane z zamówieniem, wysyłką i płatnością już będą załatwione beze mnie.
Cena to 400 zł / kpl + 100 zł boczki

Co do oznaczeń wzoru to jest tu lekka zmiana ponieważ ludzie zamawiali według numeracji zrobionej przeze mnie zanim dostałem wykaz materiałów i przesyłam również ich numerację, żeby nie było pomyłek.

Dodam tylko, że wszyscy chcą takie logo na fotelach jak u mnie ;)

Pozdrawiam
Michał .....

Delmut - 2013-01-04, 16:17

Layco napisał/a:
Odpiszcie, że nie było mowy o netto. Było ustalane 400 zł w sumie lub 500 z boczkami. Może im się coś powaliło.

Dobra myśl...

Uwaga!! Piszcie maile z informacją, że od początku zapytania o fotele były kierowane od osób prywatnych nie mających prawa do odliczenia VAT i uważacie, że przedstawiona cena sugerowała cenę końcową, a nie cenę netto.
W związku z tym uważacie, że ceną końcową powinno być 400zł ewentualnie 500zł (razem z boczkami)

PS. Napisałem maila:
Witam,
W odpowiedzi na państwa wiadomość z dzisiaj godz. 14:30 informuję, że moim zdaniem, zakradła się pomyłka w kwestii ceny produktu. Od początku przekazywana była informacja o cenie 400zł. Jako odbiorca prywatny, nie mający prawa do odliczenia VAT czuję się wprowadzony w błąd, a różnica w cenie końcowej na poziomie 100zł powoduję, że na tę chwilę nie mogę sobie pozwolić na zakup foteli.

Z poważaniem,

Domage - 2013-01-04, 16:39

E tam kurwa.... wrzuciło by się w koszta firmy, niech tylko napiszą na fakturze:
fotele wypoczynkowe, albo siedzenia robotnicze :E

Dobra księgowa to podstawa :luj:

Delmut - 2013-01-04, 17:02

Domage napisał/a:
E tam kurwa.... wrzuciło by się w koszta firmy, niech tylko napiszą na fakturze:
fotele wypoczynkowe, albo siedzenia robotnicze :E

Dobra księgowa to podstawa :luj:

Ja tak... Ale inni??

rafał - 2013-01-04, 19:19

Co my tu się,qrva zastanawiamy: brutto czy netto, czy wlasciwie zrozumiano oferte, czy tez komus się cos pomylilo... Pytanie jest proste : Layco, ile placiles? Kupiles jako pierwszy i chyba możemy się powolac na ta transakcje?
Layco - 2013-01-05, 09:30

Ja płaciłem koło 480 zł ale ja dopłacałem za tylną kanapę bo mieli jakąś na stanie. I teraz nie wiem czy mi nie policzyli za kanapę i doliczyli VAT czy nie policzyli VAT i policzyli za kanapę. W sumie to miałem ją dosłać ale nie dosłałem ... i nie wiem, może mam ją jeszcze dosłać. Teraz zgłupiałem bo od początku nie było mowy o netto. Nawet kolega od którego wszystko się zaczęło płacił 400 zł za komplet foteli.

Od początku była mowa o 400 zł lub 500 zł z boczkami. Nie padło ani raz słowo "netto".

rafał - 2013-01-05, 09:41

Czyli wyglada na to,ze pomylili się w Groclinie.
hacki - 2013-01-05, 11:19

zobaczymy co odpiszą :)
kropi - 2013-01-06, 15:52

Kurcze, faktycznie kobitka napisała 400 netto, nie zwróciłem uwagi. Napisałem jej, że uważam to za jakąś godną pożałowania pomyłkę. Nawet jak wciągnę malca w firmę to i tak nie jestem vatowcem :-(. Zresztą większość tu nie ma firm tylko biorą jako osoby prywatne.
hacki - 2013-01-07, 09:29

IG się odezwało..
"Z tego co się już zorientowałam Państwo mieliście zaproponowaną kwotę 400 zł brutto i to jest kwota do zapłaty."
jupiii

Layco - 2013-01-07, 10:01

Mówiłem, mówiłem ? .... mówiłem ! Kurde ! :)
Delmut - 2013-01-07, 10:10

Layco napisał/a:
Mówiłem, mówiłem ? .... mówiłem ! Kurde ! :)

Nooo... i tak ma być... 8) 8) 8)

rafał - 2013-01-07, 16:14

Layco napisał/a:
Mówiłem, mówiłem ? .... mówiłem ! Kurde ! :)



Mówiłeś!

kropi - 2013-01-08, 08:00

Odpowiedź z IG:
"Witam,
Cena za komplet fotele +tylna kanapa - 400 zł brutto.[...]"
To chyba zamyka temat :luj:

rafał - 2013-01-08, 16:21

Jak Wasze fotele? Moje podobno tuż-tuż...
wilq1902 - 2013-01-08, 16:22

rafał, To teraz to już musisz wrzucić ich zdjęcie na Rezerwę :!: :mrgreen:
hacki - 2013-01-08, 17:37

wysłałem dzisiaj kanapę tylną do IG :)
rafał - 2013-01-08, 17:39

wilq1902 napisał/a:
rafał, To teraz to już musisz wrzucić ich zdjęcie na Rezerwę :!: :mrgreen:



Niech no tylko dotra najpierw...

Layco - 2013-01-09, 10:37

Moje już na miejscu, już je wypierdzam :E ...
wilq1902 - 2013-01-09, 10:39

Layco, Czyli siedzisz w garażu...? :mrgreen:
rafał - 2013-01-09, 10:57

Layco napisał/a:
Moje już na miejscu, już je wypierdzam :E ...


Ta,podobno wypierdziane lepsze!

lukaszc - 2013-01-09, 11:53

ja mam do zgolenia komplet wypierdzianych , może ktos chce
Anzel - 2013-01-09, 13:08

Wrzuć foto,może się skusze :)
Ruzga - 2013-01-11, 00:13

Dzisiaj dzwoniła do mnie ta Pani. Ma mi wysłać fakturę w najbliższym czasie. Więc spodziewajcie się telefonów ;)
rafał - 2013-01-11, 09:06
Temat postu: Logistyka
Odbierając fotele od Groclinu otrzymujemy duży i ciężki karton. W przypadku moich pierwszych foteli (tylko fotele przednie i boczki) jest to pudło o wymiarach 120x80x50 i wadze 40 kg ! Kurier mający umowę z Groclinem (DHL) żąda za taką usługę 280 PLN!!! Większość innych firm, pytanych przeze mnie w Szczecinie (np. TNT) chce od 120 do 190 pln. Zdecydowanie najtańszy okazał się Kolporter Expres - 52,40. Różnica w cenie jest....
Layco - 2013-01-11, 09:19

Rafał wrzuć zdjęcia. Muszę zobaczyć boczki bo może sobie domówię do swojego kompletu.
rafał - 2013-01-11, 09:25

OK. Jednak k.ex. dopiero dziś ma odebrać moją przesyłkę, więc dostarczą pewnie dopiero w poniedziałek.
Layco - 2013-01-11, 09:58

aha ...

To czekam z niecierpliwością. Do mnie szła chyba 3 dni.

Delmut - 2013-01-15, 13:07

Sugestia!!

Panowie, pomijając fakt tego czy fotele są identyko jak dawniej, dobre, złe, wypierdziane czy też prażą proponuje, po zakończeniu akcji przekazać info o tej akcji na inne fora miłośników 126p - to raz.
Dwa, panowie admini (ewentualnie mogę zrobić to ja w imieniu wszystkich użytkowników) powinni wystosować jakieś podziękowanie za współpracę firmie Groclin na tzw. papierze firmowym.

Po co się męczyć??

Istnieje szansa, że taki Groclin umieści takie podziękowanie na stronie z racji tego, że ładnie im pokadzimy, że to sprawa prestiżowa. Teraz kontaktujemy się z kolejną firmą, która kiedyś kooperowała z FSMem (potem FIAT AUTO POLAND) i tej firmie wysyłamy link do strony Groclinu.
Firmy coraz częściej dbają o swój wizerunek i czasami udaje się namówić je do współpracy mimo działania na granicy opłacalności.

Mogę się tego podjąć bo uważam, że pracy niewiele, a korzyści mogą być spore.

hacki - 2013-01-15, 13:07

Fotele i boczki gotowe, kaska wpłacona, kurier zamówiony- teraz tylko czekać na paczke :)

EDIT; popieram pomysł Delmuta

xemup - 2013-01-15, 13:21

Tak, już myślałem o tym, przygotuję coś dla nich ;)
Delmut - 2013-01-15, 13:23

pumex napisał/a:
Tak, już myślałem o tym, przygotuję coś dla nich ;)

Trzeba tylko "wymusić" na nich publikacje podziękowań na stronie ;) ;) ;)

rafał - 2013-01-15, 13:31

W 100 % popieram pomysł Delmuta. Tak powinno się takie sprawy załatwiać i warto włożyć w to trochę pracy.
Dzisiaj przyszedł pierwszy z zamówionych przeze mnie komplet foteli i boczków (później ogarnę jakieś zdjęcia). Jestem BARDZO,BARDZO zadowolony. Fotele wyglądają megazajebiście, boczki też. Wykonane wszystko starannie i profesjonalnie, lepiej niż się spodziewałem. Groclin na moją prośbę obniżył fotele. Całość wygląda świetnie, nie mogę się doczekać montażu w aucie.
Przy okazji- bardzo dziękuję kolegom, dzięki którym ten projekt doszedł do skutku, głównie Layco , który zaangażował się najbardziej.

lukaszc - 2013-01-15, 17:19

Dziś dostałem maila , przelewam kasę zamawiam kuriera i czekam :mrgreen:
Delmut - 2013-01-15, 17:52

lukaszc napisał/a:
Dziś dostałem maila , przelewam kasę zamawiam kuriera i czekam :mrgreen:

Uwaga!!
Dzisiaj kontaktowałem się z Groclin w sprawie wytapicerowania na nowo moich foteli z Bosmala. Cena za komplet to 500zł zachowując FLowski profil foteli i kolorystykę!!

Chyba zaryzykuję i się skuszę - wtedy powiadomię resztę czy warto

Layco - 2013-01-16, 09:06

Cieszę się, że to wszystko wypaliło.

Powrzucajcie zdjęcia foteli bo jestem ciekawy jak Wasze wyszły.

Ja też przygotuję podziękowania dla IG od 126pKRuising... bo chyba mi na prawdę pasuje je napisać. Zresztą to bardzo przyjazna i sympatyczna firma, z ludźmi chcącymi się dogadać (sami macie przykład z ceną netto/btutto :) ) ... i im się to należy.

lukaszc - 2013-01-16, 15:48

doszły już komuś fotele ?
Delmut - 2013-01-16, 16:00

lukaszc napisał/a:
doszły już komuś fotele ?

Rafał dostał:
rafał napisał/a:
Dzisiaj przyszedł pierwszy z zamówionych przeze mnie komplet foteli i boczków (później ogarnę jakieś zdjęcia). Jestem BARDZO,BARDZO zadowolony. Fotele wyglądają megazajebiście, boczki też. Wykonane wszystko starannie i profesjonalnie, lepiej niż się spodziewałem. Groclin na moją prośbę obniżył fotele. Całość wygląda świetnie, nie mogę się doczekać montażu w aucie.

hacki - 2013-01-16, 16:02

dzisiaj kurier miał odebrać fotele, więc jak jutro dojedzie z paczką to szybko zrobię fotki i wrzucę na forum :>
Delmut - 2013-01-16, 16:05

hacki napisał/a:
dzisiaj kurier miał odebrać fotele, więc jutro jak dojdzie to wrzucę fotki :>

Robisz fotki jak kurier dochodzi?? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

hacki - 2013-01-16, 16:12

:lol2: :lol2:
Layco - 2013-01-17, 09:22

Rafał wrzuć fotki foteli. Jestem ciekawy jak wyszły.
lukaszc - 2013-01-18, 09:26

może dziś dotrą fotele więc wieczorem będą fotki :)
rafał - 2013-01-18, 10:10

W sobotę boczki i fotele montuję!
xemup - 2013-01-18, 10:11

A kiedy fotografujesz? :E
rafał - 2013-01-18, 11:37

ASAP !
hacki - 2013-01-18, 11:46

przyszły fotele, w gratisie wkurwili mnie na maxa tzn. kurier
Jakub - 2013-01-18, 11:59

ale fotele nietknięte?
hacki - 2013-01-18, 12:05

całe, zaraz zrobię fotki
rafał - 2013-01-18, 12:13

hacki napisał/a:
przyszły fotele, w gratisie wkurwili mnie na maxa tzn. kurier


i tak dobrze, że nie musiałeś za to dopłacić...
Ale z foteli jesteś zadowolony?

hacki - 2013-01-18, 12:29

Kuriera zamówiłem na activepost.pl (K-EX) z ubezpieczeniem na 10 000zł za 64zł -dostarczenie zajęło im 4 dni....
Wszystkie tabelki w formularzu wypełnione poprawnie- spsoć pakowania, wymiary, waga itp...
Przed chwilką przyjechał kurier i otrzymałem o to taki rozwalony karton z fotelami, sprawdziłem czy wszystko jest - było, więc podpisałem papierek...
Na koniec kiedy myślałem że już sobie pojedzie, ten szczyl wyskoczył z tekstem że mam dopłacić ileś tam za zły sposób zapakowania- bo niby miało być na palecie itd...
Powiedziałem że nic nie zapłacę i kazałem mu wypierdalać (dosłownie) więc zapakował się do busa i odjechał...

Fotele i boczki bardzo fajnie wykonane z bardzo miłego w dotyku materiału- jestem zadowolony z zakupu :)
A oto foty:







kapsel - 2013-01-18, 12:41

mega zapakowana ta paczka :shock: dobrze że wszystko doszło w całości, super wyglądają!
wilq1902 - 2013-01-18, 12:44

Super :!: Na facebooku można zobaczyć zdjęcia Groclinów jakie przyszły do OlszaRallyGarage :D
lukaszc - 2013-01-18, 13:06

U nas kurier przywiózł nic nie gadał , paczka nadana wczoraj dotarła w tempie ekspresowym , zdjęcia na naszym profilu :)
FreddieM - 2013-01-18, 14:28

Jezu jakie śliczne, a te boczki to po prostu poezja!!
rafał - 2013-01-18, 14:41

lukaszc napisał/a:
U nas kurier przywiózł nic nie gadał , paczka nadana wczoraj dotarła w tempie ekspresowym , zdjęcia na naszym profilu :)



U mnie też kurier był grzeczny, nic nie gadał, żadnych dopłat nie chciał...Spóźnił się wprawdzie o 1 dzień (w konsekwencji cały weekend), ale z powodu taniości usługi- nie narzekam. Paczka zapakowana była dobrze.

Jakub - 2013-01-18, 14:53

Zajebiste! :shock:
xemup - 2013-01-18, 14:55

Boczki nie mają otworów na klamki i korbki?
hacki - 2013-01-18, 15:00

są nacięcia - mało widoczne na foto
Delmut - 2013-01-18, 16:52

hacki napisał/a:
są nacięcia - mało widoczne na foto

A otwory na mocowanie kieszeni??

hacki - 2013-01-18, 16:55

sprawdziłem- są jeszcze otwory na spinki i mocowania kieszeni
Layco - 2013-01-18, 20:47

No to widzę, że powolutku do większości wszystko podochodziło. Co do boczków to wolałbym żeby doły byłe ze skaju a góra w 2/3 materiałowa więc zostanę przy zwykłych w swoim FL-u. Co do foteli to oczywiście super, jak wszystkie. Jeśli chodzi zaś o kuriera to musiał Ci się trafić jakiś przymuł. W moim przypadku wszystko poszło bez problemu.
mateuszn0 - 2013-01-18, 21:02

z tego co widzę to siedzenia wyszły bardzo dobrze chyba zacznę żałować że nie zamówiłem sobie jednego kompleciku
Delmut - 2013-01-18, 21:19

mateuszn0 napisał/a:
z tego co widzę to siedzenia wyszły bardzo dobrze chyba zacznę żałować że nie zamówiłem sobie jednego kompleciku

To zamawiaj!! Na 100% nie spuszczą Cię na drzewo. Ja się umówiłem na zamówienie w lutym...

mateuszn0 - 2013-01-18, 21:27

muszę pomyśleć i naciągnąć ojca na nowego 126p żeby było je do czego wsadzić
xemup - 2013-01-18, 21:28

:shock:
mateuszn0 - 2013-01-18, 21:29

bo jaka przyjemność z siedzeń które miały by leżeć w kącie garażu
Grzechu60 - 2013-01-18, 21:30

1973 r. już w hucie, bo nie daliście rady ? A kasa z niego na "naciągnięcie" na innego Malucha, żeby go zniszczyć ? :facepalm:

mateuszn0 napisał/a:
bo jaka przyjemność z siedzeń które miały by leżeć w koncie garażu


Wydaje mi się, że w koncie nie chciałbyś leżeć :o

mateuszn0 - 2013-01-18, 21:31

a co ty chcesz niszczyć 73 ma się dobrze i kompletują się do niego części
Grzechu60 - 2013-01-18, 21:32

To może jakaś aktualizacja w temacie ? :roll:
mateuszn0 - 2013-01-18, 21:34

jutro będą nowe zdjęcia z roboty dziś zaczęliśmy drzwi jedne już skończone jutro robimy drugie ale wydaje mi się że to jest temat o fotelach do malucha a nie o 73
Grzechu60 - 2013-01-18, 22:12

Ok, czekam. Powodzenia w pracach przy Maluszkach. ;)
mateuszn0 - 2013-01-18, 22:14

dzięki
Layco - 2013-01-19, 10:19

To se chłopaki zrobili offtopa, jakby odpowiedniego tematu nie było.

Łukasz ... wrzuć fotki Twoich groków :D ... w całości !

Grzechu60 - 2013-01-19, 10:22

Świetne te fotele :shock: Aż żałuję, że nie mam Malucha :/ :/ :/
lukaszc - 2013-01-19, 23:14

Layco napisał/a:


Łukasz ... wrzuć fotki Twoich groków :D ... w całości !



jutro dotrą do przechowalni to zrobię fotki

Layco - 2013-01-22, 15:11

Jutro już minęło 3 razy :)
lukaszc - 2013-01-22, 20:45

ogarnij się problemy logistyczne mamy :E
Domage - 2013-01-22, 22:44

Moje będą w przyszłym tyg :twisted:
Layco - 2013-01-23, 09:22

lukaszc napisał/a:
ogarnij się problemy logistyczne mamy :E


Taczek ci pożyczyć ? :facepalm:

Szczepek - 2013-01-26, 19:08

Witam,

Zamówiłem sobie komplecik foteli o wzorze nr 1 oraz pokrowiec na tył. Pokrowce są strasznie ciasno uszyte. Macie jakieś pomysły jak to założyć ? Po za tym fotele nie mają tych klameczek do podniesienia, więc próbowałem przełożyć ze starych ale, nie pasują najlepiej. Mocno przylegają do boku siedziska. Jak to było u was ?

rafał - 2013-01-26, 19:12

A po co Ci te klameczki?
Szczepek - 2013-01-26, 19:19

Bez nich fotel sam się składa .
Layco - 2013-01-26, 20:03

Szczepek napisał/a:
Witam,

Zamówiłem sobie komplecik foteli o wzorze nr 1 oraz pokrowiec na tył. Pokrowce są strasznie ciasno uszyte. Macie jakieś pomysły jak to założyć ? Po za tym fotele nie mają tych klameczek do podniesienia, więc próbowałem przełożyć ze starych ale, nie pasują najlepiej. Mocno przylegają do boku siedziska. Jak to było u was ?


Trzeba było im wysłąć kanapę.

Co do łąpek foteli to ja przekładałem i rzeczywiście przylegają ale działają. Można je ewentualnie delikatnie bardziej odgiąć.

Szczepek - 2013-01-28, 12:57

W końcu w aucie ;D



wilq1902 - 2013-01-28, 13:07

Ładnie :) Widzę, że masz wersję inwalidzką :mrgreen:
Domage - 2013-01-30, 18:23

Taki Close UP na moje fotele i pare detali.
Słowa mojego ojca: One wyglądają jak nowe
:E




Mateusz9510 - 2013-01-30, 18:41

Domage, Zamawiałeś pokrowiec na tylną kanapę, czy ją wysyłałeś ?
Domage - 2013-01-30, 18:58

wysłałem.
Gdybym dostał pokrowce, to skończyło by się tak jak z moimi obencymi groclinami :lol2:

Tasok - 2013-01-30, 21:29

Całe czarne wyglądają zajebiście!
Layco - 2013-01-31, 21:34

Będę nieskromny ! Czarne sam wymyśliłem i zaproponowałem tę opcję Groclinowi ! :P ... Powiem szczerze, że miażdżą !
rafał - 2013-01-31, 21:38

Layco napisał/a:
Będę nieskromny ! Czarne sam wymyśliłem i zaproponowałem tę opcję Groclinowi ! :P ... Powiem szczerze, że miażdżą !



Nooo, Michał, qrva....

rafał - 2013-02-05, 12:57

tasok napisał/a:
Całe czarne wyglądają zajebiście!



W ogole,cos w nich jest,dodaja maluszkom charakteru. Tak wygladaja w Skwarku :

wilq1902 - 2013-02-05, 13:04

No ładnie :mrgreen: Teraz po proszę temat Skwarka w Naszych Żelazach :D

Widać, że kierownica i mieszek w żółtej skórze :>

Delmut - 2013-02-08, 08:53

Panowie, czy ktoś, kto otrzymał już IG mógłby porobić foto fotela ale z tyłu??
Interesuje mnie wykończenie... To jest materiał, skaj??

Layco - 2013-02-08, 09:10

Tak skaj ... nie skóra :)


Delmut - 2013-02-08, 09:24

Layco napisał/a:
Tak skaj ... nie skóra :)

Obrazek

Mógłbyś podesłać więcej fotek?? Skaj jest szary??

Domage - 2013-02-08, 09:25

Ja mam czarny jak smoła :) zrobiłem przecież zdjęcie łączenia.
rafał - 2013-02-08, 09:34

Mój jest wykończony z tyłu skayem (porządnym) w kolorze ciemnopopielatym, ident.jak wykończenie boczków. Kolor skayu, jak sądzę możesz sobie wybrać, mnie szczegółowo pytali... uwzględnili nie tylko takie życzenia, ale nawet obniżyli fotele...
cezek_ - 2013-02-09, 22:04

rafał, to są boczki od groclina?
rafał - 2013-02-10, 00:41

cezek_ napisał/a:
rafał, to są boczki od groclina?



Tak, zamowione razem z fotelami.
Takie:

rafał - 2013-02-25, 17:47

Zakończyła się już akcja z Groclinami? Wszyscy odebrali? Zadowoleni? Podziękowaliśmy jakoś oficjalnie? Wiadomo coś?
xemup - 2013-02-25, 17:48

Niedługo leci oficjalne podziękowanie ;)
rafał - 2013-02-25, 17:50

A to miło!
mtts - 2013-02-27, 15:11

http://allegro.pl/fotele-...3056308591.html
Jeden komplet już na sprzedaż. ;)

Jakub - 2013-02-27, 18:02

czemu nie widać nazwy sprzedającego?
xemup - 2013-02-27, 18:15

bo widać
Mateusz9510 - 2013-02-27, 18:21

Jakub napisał/a:
czemu nie widać nazwy sprzedającego?

Sprzedający: marcinkrak76

Jakub - 2013-02-27, 19:38

dobra, już ogarnąłem, wtyczka mi poblokowała te elementy strony... :) sorry za OT
Anzel - 2013-02-27, 19:44

Nasuwa mi się jedno pytanie odnośnie sformułowania aukcji: czy teksty typu "rozważę ofertę" są z punktu widzenia regulaminu Allegro dozwolone? Taki zapis zabezpiecza sprzedającego co stwarza wygodną sytuację bez bawienia się w ustalanie minimalnych cen :|
Tasok - 2013-02-27, 21:38

Anzel napisał/a:
Nasuwa mi się jedno pytanie odnośnie sformułowania aukcji: czy teksty typu "rozważę ofertę" są z punktu widzenia regulaminu Allegro dozwolone? Taki zapis zabezpiecza sprzedającego co stwarza wygodną sytuację bez bawienia się w ustalanie minimalnych cen :|


Nie jest to dozwolone, ani też nie są dozwolone akcje typu "jeżeli cena mnie nie zadowoli to zakończam aukcję" itp. Mało osób o tym wie i się łapią na to. Jeżeli ktoś Cię podpierdoli, czy przypadkiem pracownik Allegro wpadnie na Twoją aukcję to z miejsca leci ona na śmietnik.

mtts - 2013-02-27, 21:51

Tutaj chodzi raczej o rozważenie najwyższej oferty, gdy aukcja nie osiągnie ceny minimalnej. ;)
Layco - 2013-03-01, 10:32

Oooo... mój kolega. Mógł mi powiedzieć, że bierze na handel. Wtedy bym mu nie załatwił w preferencyjnej cenie. Dostał właśnie zjebe przez FB. Ciekawe czy podzieli sie zyskiem.

Dodatkowo Pan KAMIL ROMUZGA zamówił fotele i za nie nie zapłacił, mimo kilku usilnych prób mediacji z powyższym delikwentem. Fotele zostały wykonane i wciąż leżą.
Gdyby ktoś chciał jest cały czarny komplet.

Szkoda, że tacy ludzi się zdarzają. Stawiają nie tylko siebie ale i w tym przypadku mnie w bardzo złym świetle.

Delmut - 2013-03-01, 10:37

Layco napisał/a:
Oooo... mój kolega. Mógł mi powiedzieć, że bierze na handel. Wtedy bym mu nie załatwił.

Dodatkowo Pan KAMIL ROMUZGA zamówił fotele i za nie nie zapłacił, mimo kilku usilnych prób mediacji z powyższym delikwentem. Fotele zostały wykonane i wciąż leżą.
Gdyby ktoś chciał jest cały czarny komplet.

Szkoda, że tacy ludzi się zdarzają. Stawiają nie tylko siebie ale i w tym przypadku mnie w bardzo złym świetle.

Czekaj, już piszę do pani Magdy bo zamówiłem komplet czarnych i może jeszcze nie zrobili...

Napisałem pani Magdzie:
Delmut napisał/a:
Dostałem informację od kolegi, że ktoś z naszego forum zamówił i nie zapłacił za komplet czarnych foteli (takich jak zamówiłem ja). Jeżeli "moje" jeszcze nie zostały uszyte to mogą państwo "zaklepać" ten komplet dla mnie. Jako osoba żywo zainteresowana dobrą współpracą z InterGroclin teraz i w przyszłości nie chciałbym zostawić złego wrażenia po naszym forum.

Z poważaniem

xemup - 2013-03-01, 10:38

No to czekamy na wyjaśnienie...
Layco - 2013-03-01, 10:42

mtts napisał/a:
Tutaj chodzi raczej o rozważenie najwyższej oferty, gdy aukcja nie osiągnie ceny minimalnej. ;)


Proponuję przywalić za ze 2 tys i nie odebrać i tak za każdym razem :)

rafał - 2013-03-01, 10:46

Pod jakim nickiem występuje pan Romuzga?
xemup - 2013-03-01, 10:48

Ruzga
Delmut - 2013-03-01, 10:50

pumex napisał/a:
Ruzga

Może "minusik" w dziale pn.: Opinie o sprzedających i kupujących ??

xemup - 2013-03-01, 10:51

Poczekajmy na jakieś wyjaśnienie i się pobawimy w warnowanie albo banowanie ;)
Layco - 2013-03-01, 10:57

Najpierw Pan Kamil przyczepił się do ceny, choć wszędzie była podawana. powiedział, że rezygnuje mimo zrobionych foteli, potem obiecał, że zapłaci w danym terminie ... po czym nie zapłacił i ucichł. Cóż tu komentować...
xemup - 2013-03-01, 10:58

To co proponujecie z nim uczynić?
LOBUZ88 - 2013-03-01, 11:02

łopatą w łeb, przytulić i do rowu
xemup - 2013-03-01, 11:03

Kto za
Natt - 2013-03-01, 11:06

A w jakiej wersji są fotele zamówione przez Kamila?
mtts - 2013-03-01, 11:08

Czarne, o czym było wcześniej.
Delmut - 2013-03-01, 11:18

Myślę, że nie zrobię przestępstwa wklejając odpowiedź pani Magdy
Pani Magdalena napisał/a:
Panie Grzegorzu,
Jeżeli chodzi o współprace z ludźmi z forum to jest dla mnie czysta przyjemność. Znalazła się jedna osoba, która mnie zawiodła, ale nie możemy generalizować tematu i mówić o odpowiedzialności zbiorowej:)
Oczywiście zastosuję się do Pana propozycji, jeżeli nie jest jeszcze za późno.
Życzę miłego dnia.

LOBUZ88 - 2013-03-01, 11:20

Ach jaka miła ta Pani Magda :)
Delmut - 2013-03-01, 11:22

LOBUZ88 napisał/a:
Ach jaka miła ta Pani Magda :)

Bardzo miła 8) 8) 8)

kapsel - 2013-03-01, 11:41

to co, szukamy Pani Magdy? :>
Delmut - 2013-03-01, 11:42

kapsel napisał/a:
to co, szukamy Pani Magdy? :>

W NK czy FB?? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

kapsel - 2013-03-01, 11:43

najpierw to PW :twisted:
Delmut - 2013-03-01, 11:46

kapsel napisał/a:
najpierw to PW :twisted:

OK

rafał - 2013-03-01, 11:48

LOBUZ88 napisał/a:
Ach jaka miła ta Pani Magda :)



Oooo, to prawda! I ten głos...

Delmut - 2013-03-01, 12:27

rafał napisał/a:
LOBUZ88 napisał/a:
Ach jaka miła ta Pani Magda :)



Oooo, to prawda! I ten głos...

Chyba muszę zadzwonić, uszczegółowić zamówienie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

And1 - 2013-03-02, 07:48

Czy fotele które zostały zrobione a nie zapłacono za ni, to jeszcze da się wyrwać. Przestudiowałem cały temat i może je wezmę. I proszę mi przypomnieć... To są same fotele, czy coś do nich jeszcze jest??

z góry dzięki za info

wilq1902 - 2013-03-02, 09:24

And1 Ostatnich postów Delmuta chyba nie przeczytałeś? :P
And1 - 2013-03-02, 12:36

wilq1902 napisał/a:
And1 Ostatnich postów Delmuta chyba nie przeczytałeś? :P

Nigdzie nie jest napisane że już je wziął. Narazie czeka na odpowiedź. A ja się grzecznie spytałem czy może już coś wiadomo.

wilq1902 - 2013-03-02, 12:43

To prawda, ale zaklepał sobie, więc ma pierwszeństwo ;)

Poza tym z tego co pisał Layco na facebooku można sobie jeszcze zamówić nowy komplet, wpadnij na http://www.facebook.com/126pKRuising to się wszystkiego dowiesz ;)

badolog - 2013-03-02, 17:19

witam jestem zainteresowany kupnem foteli z kim sie kontaktowac w IG ?


poprosze o kontakt jestem bardzo zainteresowany

Delmut - 2013-03-02, 18:13

wilq1902 napisał/a:
To prawda, ale zaklepał sobie, więc ma pierwszeństwo ;)

Przecież to żaden problem. Jedne już są, a moje miały się robić więc nie ma strachu - na 100% dostanę i ja, i kolega And1 ;) ;) ;)

PS. Kontakt do pani Magdaleny wrzucę w poniedziałek każdemu kto poprosi o niego na priva.

Ruzga - 2013-03-03, 19:00

Tak Panowie dałem dupy z fotelami...
Nie chce się tłumaczyć jak gówniarz, ale w ostatnim miesiącu miałem zbyt wiele na głowie(praca,obowiązki w domu) i całkowicie zapomniałem o fotelach. Nie przeglądałem maila i wyszło jak wyszło. Już lecą przeprosiny do Pani Magdy. Jeżeli jest ktoś zainteresowany fotelami nie ma problemu.
Oddaję się do decyzji Administracji.

golapek - 2013-03-04, 00:44

Niestety niemożliwością jest prześledzić cały temat dlatego po prostu zapytam czy byłaby jeszcze możliwość zamowienia calego zestawu fotele+kanapa+boczki wzor FL? Jaka by byla wtedy cena takiego zestawu?
Delmut - 2013-03-04, 09:15

golapek napisał/a:
Niestety niemożliwością jest prześledzić cały temat dlatego po prostu zapytam czy byłaby jeszcze możliwość zamowienia calego zestawu fotele+kanapa+boczki wzor FL? Jaka by byla wtedy cena takiego zestawu?

Wzór fotela jest jeden - Elegantowski. Rodzaje tapicerek masz w temacie (musisz znaleźć bo są fotki)

PS. Mam do sprzedania czerwno-czarne IG jak chcesz...

Delmut - 2013-03-05, 23:22

W dniu jutrzejszym do IG leci list: kliknij w celu przeczytania

Upominkiem będą dwa rezerwowe kalendarze ;)

lukaszc - 2013-03-06, 07:34

elegancko
rafał - 2013-03-06, 07:42

Super.
Agus - 2013-03-06, 18:39

Ja również zamówiłam sobie komplecik i już go mam. Czeka tylko na montaż.
Choć na Forum jestem od kilku dni również się pod tym "podpisuję". ;)

Mateusz9510 - 2013-03-06, 19:58

Dzisiaj doszły ! Świetne są, fotki w temacie :mrgreen:
badolog - 2013-03-17, 09:33

Zamówiłem i zapłaciłem za czarne lotniki boczki i pokrowce na tył teraz czekam na wysyłkę ........... uff nie moge sie doczekać.
Delmut - 2013-03-18, 11:07

Delmut napisał/a:
W dniu jutrzejszym do IG leci list: kliknij w celu przeczytania

Upominkiem będą dwa rezerwowe kalendarze ;)

Pani Magdalena napisał/a:
Witam,
Bardzo serdecznie dziękuje w imieniu swoim i moich współpracowników za niezwykle miły gest z Państwa strony. Kalendarz już zawisł w Dziale Rozwoju –gdzie powstają i są dopracowywane wszystkie nasze nowe projekty. W dziale tym posiadamy również małą wystawę foteli, które do tej pory były produkowane w IG.( w tym również Fiat 126 p oraz Polonez).

Pozdrawiam serdecznie wszystkich Forumowiczów :) !!!


kapsel - 2013-03-18, 11:26

Ależ ta Pani Magdalena jest sympatyczna! 8)
FreddieM - 2013-03-18, 14:50

Fajnie to wszystko wyszło :)
Delmut - 2013-03-18, 15:21

FreddieM napisał/a:
Fajnie to wszystko wyszło :)

A ja już zamówiłem kuriera i z niecierpliwością czekam na środę - przewidywany termin otrzymania paczki!! 8) 8) 8)

Delmut - 2013-03-20, 15:19

Fotele dotarły:


Więcej info: tutaj i tutaj :twisted: :twisted: :twisted:

Grzechu60 - 2013-03-20, 15:48

Widać profesjonalizm. Pewnie wszystkim zarządza Pani Magdalena 8) 8) 8)
badolog - 2013-03-20, 21:06
Temat postu: wow
ja już też dostałem foteliki naprawde warto było czekać czarne rewelacyjnie wyglądają w malcu
MaciejS - 2013-03-27, 19:02

Będzie jeszcze możliwość zamówienia foteli?
kropi - 2013-04-11, 23:03

Moje doszły już daaawno - i tu potwierdzam pełen sympatii profesjonalizm pani Magdy - ale leżą biedaczki w kartonie i czekają na jakąś logiczną pogodę :roll:
Redragoon - 2013-04-12, 07:30

A jaki jest koszt za same przednie fotele z boczkami bez tylnej kanapy ?? I czy kolor też ma znaczenie, jeżeli chodzi o cenę ??
RobertR - 2013-04-23, 16:30

Uwaga.

Dzwoniłem dzisiaj do IG. Oto jaki informacje otrzymałem:

1) Możliwość zamówienia nowych foteli będzie po otrzymaniu przez IG pianki od ich dostawcy. Informacja, kiedy będzie dostawa ma zostać przekazana do IG na początku maja po weekend-zie majowym.

2) Cena nowych foteli (przód, tył) + boczki to 500 zł + VAT

3) Cena samych foteli (przód, tył) bez boczków to 400 zł + VAT

Redragoon - 2013-04-23, 17:25

RobertR, czyli nie ma możliwości kupna samych przednich foteli z boczkami ??
Domage - 2013-04-23, 19:33

Redragoon, Zadzwoń i się dowiedz. Ile ty masz latek ? Może mamusię poproś żeby za ciebie zadzwoniła. :roll:

Boże jaka ta młodzież jest nieżyciowa.

mily24 - 2013-04-23, 22:17

Panowie, jest sprawa, czy byłaby możliwość zrobienia foteli ig do poloneza? wiadomo cena byłaby wyższa mam to na uwadze. chodzi mi o model Standard. jeśli nie to ewentualnie dałoby się oddać im fotele do przetapicerowania? moje po 20 latach są juz strasznie wypłowiałe. jeśli takie pytanie się już pojawiło to sory, ale nie mam czasu czytać parunastu stron tematu.
Delmut - 2013-04-23, 22:18

mily24 napisał/a:
Panowie, jest sprawa, czy byłaby możliwość zrobienia foteli ig do poloneza? wiadomo cena byłaby wyższa mam to na uwadze. chodzi mi o model Standard. jeśli nie to ewentualnie dałoby się oddać im fotele do przetapicerowania? moje po 20 latach są juz strasznie wypłowiałe. jeśli takie pytanie się już pojawiło to sory, ale nie mam czasu czytać parunastu stron tematu.

Następny!! :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Mam za Ciebie zadzwonić czy jak??

Malina - 2013-04-23, 22:19

Domage napisał/a:
Zadzwoń i się dowiedz.

Layco - 2013-04-24, 08:41

Przedwczoraj przetestowałem w końcu grocliny podczas jazdy. Na początku mocno czuć tą wypukłość pod lędźwiami ale po paru chwilach jest super. Zupełnie inna jazda niż na wypierdziałkach :P
JustRalf - 2013-04-26, 21:55

Dobra... przekonałem się :mrgreen:
Dzisiaj przyszła wieeeelka paka :P




Nie narzekałem na swoje "wypierdziane" :P ale faktycznie INNA JAZDA :mrgreen:
Są strasznie sztywne i gąbka ostro ciśnie na lędźwie ;) Ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia ;)

Czy Wasze fotele też przyszły bez "klamek/uchylaczy"? Czy tylko mi zapomnieli wsadzić?
Przełożyłem ze starych foteli i jest kolejny problem... uchylacz nie chce działać prawidłowo, bo wciskając go opiera się o stelaż fotela :roll:
Zamówiłem sobie fotele w wersji obniżonej... i chyba przez to jest problem...
Poza tym fotele z przełożonymi uchylaczami nie chciały wejść do końca w szyny... tzn stawały w pewnym miejscu i ni hu hu nie chciały dalej...
Za to bez uchylaczy oba dojechały do końca...
Sam nie wiem, czy to moje dwie lewe ręce, czy coś jest nie tak i się blokuje?

rafał - 2013-04-26, 22:30

Też zamówiłem obniżone (40mm). Przyszły bez uchylaczy, jednak bez problemu włażą "stare" od karkołamaczy. Tylko, w sumie - na cholerę te uchylacze?
bzyku - 2013-04-27, 00:03

rafał napisał/a:
Tylko, w sumie - na cholerę te uchylacze?


No ta "łapa" blokuje fotel, więc jeśli tego nie ma to podczas zderzenia może być kiepsko, chociaż nie do końca przekonany jestem o jej skuteczności :E

rafał - 2013-04-27, 10:15

Tak naprawdę, to łapa ta jest tak słaba, że jej "siłę blokującą" można przełamać ręką. Przy zderzeniu raczej niczego nie blokuje...
kropi - 2013-05-30, 21:05

Ja nawet wolę bez, wygodniej się wpuszcza "plankton" na tylną półeczkę, a jeszcze wygodniej wypuszcza prawym wyłazem. Jedyny minus to poskrzypywanie fotela pasażera na wybojach gdy nikt na nim nie siedzi. Ogólnie fotele są świetne, przy wzroście 186 nie odczuwam żadnej niewygody, i co ważne - nie zajmują przestrzeni dla pasażerów bardziej niż seryjne. Do tego wyglądają świetnie i tyłek się tak nie poci jak na skaju :mrgreen:
Agus - 2013-06-03, 10:35

Ja w końcu tez swoje założyłam ale pasażera cały czas "jeździ" po lewej stronie.
boski - 2013-06-07, 22:42

Witam. Jest jeszcze szansa na zamówienie tych foteli?
Domage - 2013-06-07, 23:23

Malina napisał/a:
Domage napisał/a:
Zadzwoń i się dowiedz.

Layco - 2013-07-11, 09:44

Ja właśnie zamówiłem kolejny komplet do wrzosa ... w wyjątkowym kolorze ;)
- Wolf! - - 2013-07-11, 12:36

Cena ta sama będzie, czy coś się zmieniło?
mariusz_k90 - 2013-07-11, 12:53

jak sie dowiadywałem to 500 netto. siedzenia, kanapa i boczki.
Layco - 2013-07-11, 16:16

- Wolf! - napisał/a:
Cena ta sama będzie, czy coś się zmieniło?


To sam co było + VAT.

Delmut - 2013-07-11, 16:33

Layco napisał/a:
Ja właśnie zamówiłem kolejny komplet do wrzosa ... w wyjątkowym kolorze ;)

Fioletowe??

Layco - 2013-09-11, 14:09

Delmut napisał/a:
Layco napisał/a:
Ja właśnie zamówiłem kolejny komplet do wrzosa ... w wyjątkowym kolorze ;)

Fioletowe??





rafał - 2013-09-11, 14:16

Myślę, że ten niecodzienny kolor we wrzosie będzie wyglądał niesamowicie. Do innego koloru nadwozia raczej się nie nadają...jednak wrzos to co innego. Czekam z niecierpliwością na zdjęcia zamontowanych już foteli, tym bardziej, że jeden wrzos jest, że tak powiem, coraz bliżej mojego garażu...
Layco - 2013-09-11, 14:25

W środku znajdą się dopiero w przyszłym roku.
Agus - 2013-09-11, 21:17

Są super!
Delmut - 2013-09-12, 09:49

Layco napisał/a:


Layco pochwalił się nietypowym zamówieniem to ja też się pochwalę:



mtts - 2013-09-12, 10:05

Delmut napisał/a:
Layco pochwalił się nietypowym zamówieniem to ja też się pochwalę:

:lubieto:

Layco - 2013-09-12, 11:40

Tyle samo co nowy typ Cię kosztowały ?
Delmut - 2013-09-12, 13:16

Layco napisał/a:
Tyle samo co nowy typ Cię kosztowały ?

Niestety było znacznie drożej, ale uważam, że Bosmalowi się należy.

Bardzo mi się te fotele podobają i naprawdę nie żałuję ani złotówki.

badolog - 2013-09-13, 15:39

kurcze te grocklinki nie mają zatrzasków zamykających i gumek wyciszających ale można przełożyć ze starych.
badolog - 2013-09-14, 16:37

zatrzaski niestety haczą o poszycie siedzenia także lepiej ich nie zakładać
Mateusz9510 - 2013-09-14, 22:04

Cytat:
zatrzaski niestety haczą o poszycie siedzenia także lepiej ich nie zakładać
_________________

Trzeba je delikatnie podgiąć w stronę drzwi ;)

rafał - 2013-09-16, 12:40
Temat postu: zatrzaski
Ja z zatrzasków do nowych Grocków zrezygnowałem w ogóle i jakoś nie tęsknię...
badolog - 2013-09-18, 17:35

moje Groclinki wreszcie na pokładzie takie czarne zwyklaki ale bączek się fajnie prezentuje




ps. zatrzaski zrobione działają .

Maniek397 - 2013-09-21, 21:18

Może podać mi ktoś numer telefonu do osoby się zajmującej wykonaniem tych foteli, bo w temacie nigdzie nie zauważyłem...
Baki94 - 2013-09-22, 19:23

Już u mnie siedzą :D



1kera - 2013-09-22, 21:38

rewelacja.... naprawdę .. również poproszę o nr tel.. kogoś od sprzedaży
kwiatek legio - 2013-09-25, 21:07

Ja poproszę tez namiar na te IG ile i gdzie je można dostać...
PolakKaktus - 2013-09-26, 10:26

Mam pytanko odnośnie wysyłki tych foteli. Podobno da radę załatwić żeby przesyłka wyszła taniej przez kolportera tylko trzeba jakoś umówić się z nimi wcześniej?
Delmut - 2013-09-26, 10:52

PolakKaktus napisał/a:
Mam pytanko odnośnie wysyłki tych foteli. Podobno da radę załatwić żeby przesyłka wyszła taniej przez kolportera tylko trzeba jakoś umówić się z nimi wcześniej?

https://pewnapaczka.pl/

cezek_ - 2013-09-26, 13:39

Jakie wymiary ma paczka? bo ja mam mozliwosc wywylania za 15zl do 210cm sumy wszystkich bokow.
Delmut - 2013-09-26, 13:44

cezek_ napisał/a:
Jakie wymiary ma paczka? bo ja mam mozliwosc wywylania za 15zl do 210cm sumy wszystkich bokow.

120 cm x 80cm x 50cm
waga ok. 35kg

PolakKaktus - 2013-09-26, 17:05

Na tej stronie pewna paczka bez rejestracji się nie obejdzie?
jjg-jarek - 2013-09-27, 05:40

Czy można prosić jakiś namiar na te fotele/tapicerkę. Mam zniszczona tapicerkę w Bis-ie yi z wielką chęcią bym coś z nią zrobił...chciałem wszystko tapicerować od nowa, ale oryginalne IG są lepszym rozwiązaniem, Czekam na jakiś nr telefonu lub adres mailowy oraz informacje ile to na dzisiaj kosztuje - interesują mnie fotele przód i pokrycie tylu oraz boczki i z 4 m kwadratowe materiału na podsufitkę...jjg
Layco - 2013-09-27, 13:12

jjg-jarek napisał/a:
Czy można prosić jakiś namiar na te fotele/tapicerkę. Mam zniszczona tapicerkę w Bis-ie yi z wielką chęcią bym coś z nią zrobił...chciałem wszystko tapicerować od nowa, ale oryginalne IG są lepszym rozwiązaniem, Czekam na jakiś nr telefonu lub adres mailowy oraz informacje ile to na dzisiaj kosztuje - interesują mnie fotele przód i pokrycie tylu oraz boczki i z 4 m kwadratowe materiału na podsufitkę...jjg


Wiem, że to trudne dlatego zrobię to za Ciebie...

http://lmgtfy.com/?q=Inter+Groclin

tommysn - 2013-10-02, 09:20

Witam,
podzielcie się proszę informacjami jak i gdzie zamówić fotele. Dzwoniłem do obydwu zakładów produkcyjnych i nic nie udało mi się załątwić.

jjg-jarek - 2013-10-13, 09:57

Dzieki za kontakt, dogadałem się ale niestety skoro to BIS muszę wysłać im kanapę jjg
harry37 - 2013-10-19, 22:51

Siemanko, widze że tutaj w postach prosi sie o kontak do firmy od foteli , wiec ja też bardzo bym prosił :)

ja podobnie jak kolega jjg-jarek też mam bisa wiec też bede musiał wysłac im kanapę

Domage - 2013-10-20, 10:03

Ktoś powinien zedytować pierwszy post i podać namiary na firmę Inter Groclin, ew powinniście się nauczyć korzystania z Google.
waziutki - 2013-11-01, 09:44

gdzie można kupić te groclinki? macie koledzy namiar?


pozdrawiam
Jacek

waziutki - 2013-11-01, 09:45

jest jeszcze możliwość kupić takie ja kolega ma?

pozdrawiam Jacek

Domage - 2013-11-01, 11:56

Domage napisał/a:
...powinniście się nauczyć korzystania z Google.

waziutki - 2013-11-05, 21:53
Temat postu: re
Domage napisał/a:
Domage napisał/a:
...powinniście się nauczyć korzystania z Google.


nauczyłem się kolego ...!

Domage - 2013-11-06, 00:28

nie ma za co :E
harry37 - 2013-11-06, 01:33

http://www.groclin.com.pl...emid=98&lang=pl

pisałem do nich przez ten formularz i nic nie odpisali.

waziutki jak Ci odpisza to daj znać.

waziutki - 2013-11-06, 10:17

dzwonie dzisiaj szukam Pani Magdy

...tak też dodzwoniłem się (z góry dziękuje za pomoc Delmut)

Pani Magda faktycznie profesjonalnie podeszła do tematu można zamówić dokładnie w identyczny sposób jak poprzednio :) cena - będę znał do końca tygodnia jednak ma nieodbiegać od poprzedniej. wzory materiałów chyba takie jak były lecz mam dostać @ to zamieszce na forum

chętnych proszę na pw dane mamy czas do 12 listopada


Zamówienia i odbiór będzie ustalany indywidualnie jak prześle listę chętnych.

wiadomość z dnia 14.11.2013

Witam,
W załączeniu przesyłam wzory wstawek jakie możemy zaproponować do foteli.
Fotele mogą być także całe czarne.
Mam również 2 komplety w kolorze zielono-czarnym (zdjęcie w załączniku)
Koszt usługi indywidualnej 500 zł+ VAT
Jeżeli będzie zamówienie powyżej 5 kompletów mogę dać upust 50 zł/kpl
Pozdrawiam serdecznie,
Magda Sz....





wzory dostępne

1. 2. 3. 4. 5. 6.

także jeżeli ktoś chętny piszcie w poniedziałek 18.11 wyśle listę - dane proszę na pw Pani Magda będzie kontaktować się indywidualnie w celu ustalenia szczegółów

młody126p - 2014-01-30, 23:31

Tez ostatnio zamówiłem teraz czekam na fakturę a pózniej wyczekaną przesyłkę :luj:
efelek - 2014-02-01, 18:57

Jak dojdą to wstawiaj fotki :)
młody126p - 2014-02-01, 20:20

W środę mają byc ale auto w tym czasie prawdopodobnie będzie u blacharza
HuBeRt - 2014-02-02, 09:19

Ile kosztowałby komplet takich foteli? Nie mogę znaleźć tej informacji :)
Jareg - 2014-02-02, 10:49

HuBeRt, masz kilka postów wyżej.
Scroll up nie boli ;)

tomek458 - 2014-03-11, 17:27

Mógłby ktoś wrzucić zdjęcia nowych IG? Bo zdjęcia z poprzednich postów wygasły.
Baki94 - 2014-03-12, 23:08

Tak wyglądają w moim:









Raito - 2014-03-13, 23:20

a sa dostępne fotele na dużej poduszce?
Adi. - 2014-03-14, 07:12

Nie. Chyba, że zrobisz tak jak Delmut , czyli kupisz używane i wyślesz je do IG, do obszycia.
tomek458 - 2014-03-14, 10:11

Nawet fajne te nowe IG, ale bardziej podobają mi się te z długą poduszką.
Primi - 2014-04-19, 19:14

Hej,

podeśle ktoś na PW nr telefonu lub maila do Pani Magdy z IG :D

Z góry dziękuję.

efelek - 2014-04-19, 19:25

Wpisz w google InterGroclin i piszę tam kontakt :)
Primi - 2014-04-20, 14:19

efelek napisał/a:
Wpisz w google InterGroclin i piszę tam kontakt :)


Delmut napisał/a:

PS. Kontakt do pani Magdaleny wrzucę w poniedziałek każdemu kto poprosi o niego na priva.


Prosiłem o bezpośredni kontakt do Pani Magdy, a nie adres strony z ogólnym mailem i telefonem. To chyba nie jest tajemnica :P
efelek, jeżeli masz takie info to podeślij, jak nie to dziękuję za odesłanie do google i czekam dalej, może ktoś się podzieli danymi. Jak nie to wtedy będę tracił czas na dzwonienie i szukanie Pani Magdy.
Wesołych Świąt życzę :D

Agus - 2014-04-22, 21:54

;)
Mateusz9510 - 2014-04-22, 22:10

Primi, Ja to kiedyś dostałem od Delmuta :>
Magdalena Szymańska

specjalista ds.logistyki

Tel +48 61 44 36 138
Fax: +48 61 44 47 455
mail: magda.szymanska@groclin.com.pl
Inter Groclin Auto SA
Słowiańska 4
62-065 Grodzisk Wlkp., Poland

Primi - 2014-04-22, 23:32

Dzięki już mi waziutki podesłał namiary na PW ;)
Jak ogarnę temat to się pochwalę :)

Layco - 2014-09-05, 23:00

Inter Groclin zakończył produkcję foteli na zamówienie do malucha. Wychodzi na to, że zakup nowego oryginalnego kompletu będzie już niemożliwy... no chyba, że z drugiej ręki.
FreddieM - 2014-09-20, 19:30

Ewentualnie stare dać do obszycia... ale to i koszt pewnie większy na indywidualne zamówienia.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group