.::Rezerwa 126p::.
BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI

Elektryka - unitra safari 6 pomoc

Legendy - 2019-06-14, 10:17
Temat postu: unitra safari 6 pomoc
Witam serdecznie to znów ja mam krótkie pytanko a dla mnie problem jak podłączyć safari 6 diora stereo wystają 2 podwójne okrągłe wtyczki do głośników jedna z białymi kabelka mi druga z czarnymi resztę wiem tylko proszę o pomoc w podpieciuzyskaniu głośników pozdrawiam
Legendy - 2019-06-14, 11:10

Po podłączeniu do obojętnie których wtyczek słychać ino pykanie w głośniku nie cały czas tylko po przekraczaniu wyłącznika i co ciekawe radio grało w poprzednim aucie radio odbiornik wygląda mi na nowy tylko co z głośnikami lampka czerwona swieci skalę podświetla i co dalej :oops: ;) tak jak podkreślałem jest to stereo diora już z pasmem FM/AM pozdrawiam i życzę powodzenia i czekam na odpowiedź-))
dizzyx - 2019-06-14, 14:36

Czarne to lewy kanał a białe prawy.
Na końcach kabli są gniazda din, do kabli od głośników najlepiej zamontuj odpowiednio pasujące wtyczki.

Jak nie słychać nic, nawet szumu, to może końcówka mocy zjarana.

Legendy - 2019-06-14, 15:05

Dziekuje za odpowiedź a co to znaczy kanał :) a ja w Maluchu nie kostek tylko kabelki i po w sumięciu w obojętnie która kostkę słychać pukanie w głośniku ale nie cały czas tylko przymskie przekrecaniu wyłącznika czekam na dalsze informacje -)) radio było 100% sprawne
Legendy - 2019-06-14, 16:09

Czekam na nowe sugestie
Legendy - 2019-06-14, 20:50

Witam dalej puka przy przekrecaniu wyłącznika czekam na dalsze informacje jak podpiąć głośniki safari 6 stereo-)))) :roll:
Legendy - 2019-06-14, 22:06

Proszę o wiadomość krok po kroku-)))
dizzyx - 2019-06-15, 07:08

1. Bierzesz do ręki gniazdo w radiu
2. Bierzesz do ręki wtyczkę od głośnika*
3. Wtykasz
4. Czynność powtarzasz dla drugiego głośnika

Jak nie masz wtyczek na głośnikach to jedź do ASO :E :E :E

A jak puka to otwórz, może coś chce się dostać do środka albo wydostać na zewnątrz :lol2:

azbest - 2019-06-15, 09:08

Aha i to jest forum, a nie czat na którym użytkownicy siedzą non stop. Zatem jak napiszesz pytanie to trochę musisz poczekać zanim ktoś odpowie i z reguły to trwa chwilę dłużej niż godzina.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group