.::Rezerwa 126p::.
BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI

Układ paliwowy - Maluszek szarpie gdy tylko zobaczy asflat

Mikoo126p - 2019-03-25, 22:37
Temat postu: Maluszek szarpie gdy tylko zobaczy asflat
Witam, w ostatnim czasie w maluchu wyczyscilem bak, wymieniłem przewody paliwowe, zregenerowałem pompe paliwa jak i gaźnik, wymieniłem kable i świece, maluszek przez pewien czas się cieszył i jeździł ciągle. Ostatnio mu coś zaszkodziło bo akurat gdy wyjezdzam na ulice daje 2 bieg coraz wiecej gazu i 3 jade trójką i nim szarpie tak jakbym autentycznie hamulec gaz, hamulec gaz, musi to komicznie wygladac bo rzuca całym maluchem, dodam ze takie szarpanie jest w rownych odstepach tak co 1.5m. Zjezdzam nim na pobocze daje luzik maluszek gaśnie, odczekam chwile maluszek zapala trzyma sie na wolnych to startuje 1 i 2 i znow szarpanie i tak co 20 m staje zeby tylko dojechac do domu. Ma ktoś pomysł co sprawdzić? Dodam ze gaźnik ma jeszcze plombe to jak mozna sie domyslic nie byl regulowany. A noo i to jest elegant z 99r niebieski nanoplex plus jestem tutaj nowy nwm czy to problem w ukladzie paliwowym takze nwm czy dobrze wstawilem temat. Z góry dzięki :?:
Pan_Waclaw - 2019-03-25, 22:42

Majstrowałeś przy ukł. paliwowym i tu pewnie jest przyczyna.

A o co chodzi z tym gaźnikiem? - piszesz, że ma plombę i nie był ustawiany od nowości, a przecież go regenerowałeś, więc po montażu musiałeś go ustawić.

michals - 2019-03-25, 23:22

Wygląda na małą wydajność pompki paliwa.
Majonez - 2019-03-25, 23:29

Pewnie chodzi o to że nie ruszał śruby regulacji składu mieszanki, ale to nie to. Problem jest z niewystarczającą ilością paliwa. Pływak w gaźniku utopiony, albo do regulacji, filtr paliwa może być też przytkany, albo sama pompa paliwa nie wydala.
szaleniec1 - 2019-03-26, 08:19

prawdopodobnie odkręciła sie tobie obydiwa zaworu iglicowego w komorze pływakowej,miałem takie same objawy
damiancn - 2019-03-26, 13:24

mi to wyglada na za malo paliwa,moze jak robiles z bakiem to stukles sitkiem czujnika paliwa i teraz jest za blisko rurki pobierajacej paliwo i jest zatkany pobor paliwa,ja tak mialem
Mikoo126p - 2019-03-26, 14:20

nie regulowalem bo jezdzil bardzo dobrze po tym wszystkim duzo km zrobilem po powyzszych naprawach a teraz go szarpie. Dzięki pany dzisiaj popróbuje
:mrgreen:

Mikoo126p - 2019-03-26, 21:28

Dobra pany zrobione, wyczyściłem jeszcze raz bak, i wyregulowałem gaźnik. Maluch lepiej wkręca się na obroty no i już na szczęście nie szarpie :D Dzięki wszystkim za pomoc :luj:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group