.::Rezerwa 126p::.
BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI

Nasze dupowozy - Taki bordowy Fiat Seicento 899 ccm, rocznik 2000.

Knight_in_fire - 2017-07-23, 18:15
Temat postu: Taki bordowy Fiat Seicento 899 ccm, rocznik 2000.
https://www.olx.pl/oferta...html#6234a42fcb

Mój pierwszy samochód, kupiony w Żorach - Rogoźnej od dobrego handlarza dzisiaj z tego ogłoszenia, wymienił wczoraj wentylator chłodnicy. Siostra ma taki 1,5 r., aczkolwiek kupiła go sobie z dwa miesiące temu po zdaniu prawka za czwartym razem. Ja na swój czekałem 7 lat, kiedy prawko zdałem za trzecim razem 15 lipca 2011 r., Wtedy oblewałem to szampanem, dostałem nawet buziaka wtedy od pierwszej dziewczyny, dziś skromnie, bo sokiem pomarańczowym, a kobieta poszła se (5 lat temu) w chuj.

Na szczęście progi były wymieniane chociaż.

Plany na ten rok: nauka jazdy i alusy z Enzo lub Carbonado, takie jak te:





Tu obok szerszenia siostry.


Aron - 2017-07-24, 15:55

osobiście jestem bardzo na nie z tymi felgami, kojarzą mi się jednoznacznie z sebixami i cebulowymi januszami, ale co kto lubi ;)
Rocky - 2017-07-24, 18:51

Ja ogólnie nie przepadam za Sejakami,nigdy mi się jakoś nie podobały. Ale np. Sporting Albo Abarth już mi się bardzo widzi ;)
romek - 2017-07-24, 19:55

No ten no no taki nowszy maluch jakby ;)
Knight_in_fire - 2017-07-24, 21:03

No. Mogli w sumie produkować NPeka na bazie podłogi z CC i klapą bisowską tylną nawet z silnikiem od sporta, też dałoby radę. Albo bordowego Abartha. Albo Seicento 100HP. To fajny wóz, który przez Fiata został potraktowany trochę po macoszemu, co do mechaniki, i musiał być ratowany przez firmy pokroju G - Techa z Hamburga.

Z nowości, sejuch został przerejestrowany (SR 1135K), ubezpieczenie mam do grudnia, w pełni opłacone, przepisałem je sobie i jest spoko. Czekałem cztery godziny (od 7:30), i chyba tylko dlatego, że sześć osób olało sprawę i sobie poszło w pizdu. Potem prosto do roboty. Dobrze, że miałem kartę, bo bez energetyków z Ustronia bym zdechł.

Aron napisał/a:
osobiście jestem bardzo na nie z tymi felgami, kojarzą mi się jednoznacznie z sebixami i cebulowymi januszami, ale co kto lubi ;)


Do Poloneza by podeszły na pewno. :D

A co byś polecił? Poza ATSkami i wyglądającymi jak kratka ściekowa BBS - ami? Może te fiatowskie ze stukonnej Pandy II?

Rocky - 2017-07-24, 21:59

Jeśli planujesz go obniżać,ja bym pomyślał np. nad Smoorami albo jakimś innym kultowym kołem ;) Jeśli zawias ma być seryjny,poleciałbym w coś OEMowego z palety Fiata.
Knight_in_fire - 2017-07-25, 11:07

Zawias zostaje, jak jest. W przyszłości może splanuję głowicę i zmienię mu dolot, ale dopiero, jak będę dobrze jeździł i go czuł. Hamulce - żyleta! - ledwo dotkniesz, a zatrzymuje cały pojazd. :D
enter - 2017-07-25, 18:12

Nie baw się klaksonem w czasie jazdy :mrgreen:

Co do felg, musi to być coś prostego najlepiej Polonezowskie 6 ramienne albo riale

Knight_in_fire - 2017-07-25, 22:09

takie jak te? https://www.olx.pl/oferta...html#95dc75c777
Knight_in_fire - 2017-07-27, 11:31

Aron napisał/a:
osobiście jestem bardzo na nie z tymi felgami, kojarzą mi się jednoznacznie z sebixami i cebulowymi januszami, ale co kto lubi ;)


Taka ciekawostka, w czarnej Borze od taty jest podobna, ale 2 cale większa volkswagenowska aluma, również pięcioramienna. ;)

Aron - 2017-07-31, 16:04

spoko, mówię tylko, że nie podoba mi się ten wzór ;)
Knight_in_fire - 2018-01-06, 15:03

Sej dostał Dębicę Frigo w komplecie. :) Nadal ma czarne felgi. Z nowości, to zepsuł mi się ręczny. Byłem w PZU w grudniu 8go po ubezpieczenie, zaciągam go do końca - nie idzie. Raz jeszcze - "pyk" - i zostawiam go na biegu.
Ciasteczkowy - 2018-01-07, 13:41

seja mamy od 2009 roku i zlego o nim nie powiem,poza poczatkiem,bo jebal sie strasznie ale pozniej juz jak tylko zostalo zrobione wszystko na cacy chodzi ladnie jesli jest dogladany na biezaco,900 w lpg,kiedys miałem tez jeszcze jedna 900 SX i jakby był cichszy od tego younga,ale niestety miał nadkola pelne z tylu i strasznie go jadlo,poza tym SX miał dzielona kanape.elektryczne szybki,pelne boczki,popielniczke z tylu,inny tunel srodkowy,regulacje przewietrzania wnętrza no i zderzaki w kolorze. przebiegi obu były podobne SX 99 a young 00,dbaj a się nie zawiedziesz

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group