.::Rezerwa 126p::.
BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI

Układ hamulcowy - Bębny, szczęki, itd...

kojak0 - 2017-03-20, 11:41
Temat postu: Bębny, szczęki, itd...
Witam,
Mam pytanko co do układu hamulcowego. Mianowicie sprawa rozchodzi się o to że mam Maluszka z 91 roku, a sąsiad znalazł w piwnicy kilka części takich jak szczęki, bębny, itd z Malucha, którego kiedyś miał. Nie znam rocznika bo sąsiad starej daty i nie pamięta. Jedynie co wspominał że miał licznik kapliczkę więc i pewnie cytrynki. No i teraz pytanie czy elementy układu hamulcowego przeszły jakiś "lift", czy będą pasować do mojego?
Dzięki za odp

mdymczyk - 2017-03-20, 12:05

Cytrynki wychodziły do 1980, a kapliczka była instalowana do liftu na FL (1985) i potem w przejściówkach jeszcze parę lat. Więc szanse są, że podpasuje.
CZESIO1958 - 2017-03-20, 12:06

Nawet ST z kapliczką mógł mieć hamulce nowszego typu
Trzeba by to widzieć i porównać.

T_NIK - 2017-03-20, 12:32
Temat postu: Re: Bębny, szczęki, itd...
kojak0 napisał/a:
Witam,
Mam pytanko co do układu hamulcowego. Mianowicie sprawa rozchodzi się o to że mam Maluszka z 91 roku, a sąsiad znalazł w piwnicy kilka części takich jak szczęki, bębny, itd z Malucha, którego kiedyś miał. Nie znam rocznika bo sąsiad starej daty i nie pamięta. Jedynie co wspominał że miał licznik kapliczkę więc i pewnie cytrynki. No i teraz pytanie czy elementy układu hamulcowego przeszły jakiś "lift", czy będą pasować do mojego?
Dzięki za odp


Pokaż zdjęcia części powiemy z jakiego auta. Da się je po wyglądzie określić :)

kojak0 - 2017-03-20, 13:04

T_NIK - nie wiem czy w tygodniu znajdę czas bo jestem do późna w pracy, a sąsiad pewnie już będzie spał ale postaram się wrzucić jak najszybciej foty.
Piter7391 - 2017-03-20, 13:08

Sasiad chce Ci je dac? Jak tak to bierz i potem sie zastanawiaj czy pasuja, nawet jak bedzie chcial za to przyslowiowa flaszke to tez mozna wziac te graty od niego.
sebo2627 - 2018-11-24, 00:01
Temat postu: Szczęki st na cytrynki
Witam jakie szczęki polecacie do bębnów starego typu? Z góry dziękuję i pozdrawiam

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group